مقاله: چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟

به گزارش آناسی، در بازسازی ساختمان کلینیک و مطب پزشک و در بخش سالن انتظار باید از نورهای ملایم استفاده کرد تا بیماران از لحاظ روانی آرامش پیدا نمایند. استفاده از رنگ های خیلی روشن و پر نور ذهن را آشفته و درهم می نماید. ضمناً توجه کنید که اگر فرد از قبل مستعد استرس و اضطراب درونی باشد، این نورها استرس او را چندین برابر می نمایند. در عوض برای اتاق معاینه، جایی که پزشک ارتباط مستقیم با مراجعه نماینده دارد، برای بهتر دیدن شرایط بیمار، باید نور و روشنایی کافی وجود داشته باشد.

مقاله: چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟

پس برای بازسازی کلینیک عجله نکنید و کارها را به متخصص حرفه ای در زمینه دکوراسیون و بازسازی بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. شما همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت گروه ساختمانی آبان با نحوه بازسازی ساختمان در تهران آشنا شوید و به اطلاعات خود بیافزایید.

برای منتقل کردن حس آرامش به مراجعه کننده ها استفاده از کفپوش چوبی یا طرح چوب در زمان بازسازی ساختمان کلینیک گزینه بسیار خوبی است. کاشی هایی با طرح تمام سفید یا کاشی هایی با انعکاس نوری بالا بسیار آزاردهنده هستند.

غیر از قسمت های مهم یک مطب مانند دیوارها، نورپردازی و طراحی دکوراسیون داخلی که از اهمیت زیادی برخوردار هستند، کف کلینیک هم از جمله بخش هایی است که اگر به آن اهمیت داده نگردد خود به تنهایی می تواند ظاهر و نظم کلی کلینیک را به هم بزند.

قبل از بازسازی ساختمان قدیمی، به خصوص مکانی که مراجعه کننده های فراوانی در طول روز دارد استفاده از مصالحی با رنگ و کیفیت بالا در جلب مشتری تاثیر مثبت زیادی دارد، چرا که کلینیک ها از آن دست مکان هایی هستند که با کوچک ترین کم توجهی به موارد اصلی اتاق، می تواند باعث آشفتگی ذهن مراجعه کننده گردد.

منبع مقاله: چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1348

به "مقاله: چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: چگونه بازسازی کلینیک را انجام دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید