بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

بازدید مدیرکل قم از بیت امام خمینی(ره)

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم از بیت تاریخی امام خمینی (ره) در قم بازدید کرد.

31 شهریور 1399

آب انبار طالب اردکان بازسازی شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردکان از بازسازی و احیای پایاب آب انبار طالب اطلاع داد.

17 شهریور 1399

خبرنگاران تحریم و کرونا طرح های توسعه ای و عمرانی بنادر را متوقف نکرد

تهران- خبرنگاران- فرایند توسعه و فعالیت های عمرانی در بنادر کشور با وجود تحریم ها و شیوع کرونا، متوقف نشده است، گزارش ها حکایت از تداوم فرایند جذب سرمایه گذاری و اجرای طرح های توسعه ای دارد.

17 شهریور 1399

اطلاعات میزان تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمان 216 شهر جمع آوری شد

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جمع آوری اطلاعات مربوط به میزان تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمان در 216 شهر دارای محدوده مصوب بازآفرینی شهری اطلاع داد.

27 مرداد 1399

ابلاغ ثبت خانه ارفع الملک جلیلی تبریز در فهرست آثار ملی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ابلاغ ثبت خانه ارفع الملک جلیلی (شهردار پیشین تبریز) در فهرست آثار ملی اطلاع داد.

9 تیر 1399

خبرنگاران معاون وزیر صنعت: تکمیل زیرساخت های منطقه ویژه لامرد شتاب بیشتری می گیرد

شیراز-خبرنگاران- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: افق روشنی برای تکمیل و توسعه زیر ساخت های منطقه ویژه مالی لامرد وجود دارد و دستور ویژه رئیس جمهوری در این زمینه راهگشاست و فرایند احداث این پروژه شتاب بیشتری می گیرد.

28 خرداد 1399

خبرنگاران بنیاد مستضعفان در کهگیلویه و بویراحمد سرمایه گذاری می نماید

یاسوج - خبرنگاران - استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: با توجه به ظرفیت های این استان در بخش های مختلف ، بنیاد مستضعفان پس از آنالیز های کارشناسی برای یاری به توسعه و برطرف محرومیت های منطقه ،اقدام به سرمایه گذاری می نماید.

28 خرداد 1399

سیزده به در به سنت پترزبورگ بروید

سنت پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه - پس از مسکو - در شمال غربی این کشور، مجاور خلیج فنلاند واقع شده است. این شهر تا زمان انقلاب کبیر، حدود دویست سال پایتخت روسیه بود. مدتی پتروگراد و پس از واژگونی فرمانروایی تزارها هم لنینگراد نام داشت که با فروپاشی شوروی...

31 اردیبهشت 1399

پرداخت تسهیلات 16 میلیون تومانی به واحدهای مسکونی روستایی

خبرنگاران: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان، با اشاره به ساخت فنی تمامی ساختمان های روستایی با نظارت مهندسان ناظر این بنیاد، گفت: روستائیان می توانند برای هر واحد مسکونی تا سقف 16 میلیون تومان تسهیلات کم بهره با کارمزد 5 درصد دریافت

12 اردیبهشت 1399

پنجاه و هشتمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که صبح امروز شنبه برگزار گردید، گفت: در نشست امروز ابتدا مدیر امور اداری کمیته به ارائه گزارش مطلوبی در مورد فرایند...

27 فروردین 1399

اخذ مالیات از خانه های خالی در سال 99 ، صف کامیون ها در بنادر برای بارگیری کالاهای اساسی

وزیر راه و شهرسازی از اجرایی شدن اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه در سال 99 اطلاع داد و گفت: این امر موجب تحرک در بخش مسکن می گردد.

16 فروردین 1399

مسیرهای ایمن برای دوچرخه سواران معین شده است

حجت از تعیین کردن خیابان های مستقل برای دوچرخه سواران اطلاع داد.

15 فروردین 1399

خبرنگاران مردم استان مرکزی 35 میلیارد ریال به بازسازی عتبات عالیات یاری کردند

اراک - خبرنگاران - رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی گفت: مردم این استان پارسال 35 میلیارد ریال یاری نقدی و غیرنقدی برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کردند.

15 فروردین 1399

مکاتبه آموزش وپرورش برای دریافت اعتبار از محل صندوق ذخیره ارزی و آستان قدس به نفع مدرسه سازی

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شهردار تهران که شرایط قرمز مدارس را اعلام می کند، باید بگوید برای آن ها و آینده چه راهکاری دارند، از مکاتباتی برای دریافت مالیات از محل اعتبارات آستان قدس رضوی خبر داد.

3 فروردین 1399

تکمیل مرمت و بازسازی بخش عمده ای از ابنیه تاریخی کلیبر طی سال 98

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تکمیل مرمت و بازسازی بخش عمده ای از ابنیه تاریخی کلیبر طی سال 98 اطلاع داد.

28 اسفند 1398

فراوری زهر مار آزمایشگاهی ممکن شد

پژوهشگران دانشگاه اوترخت(Utrecht University) هلند پیروز به توسعه ارگانوئیدهای یک مار خاص شده اند که قابلیت فراوری زهر مار را دارد.

24 اسفند 1398

اطلاعات کامل زندگی در اتاوا: از آب و هوا تا هزینه های زندگی

اتاوا، پایتخت کشور پهناور کانادا، میزبان بیش از یک میلیون شهروند است. اتاوا چهارمین شهر بزرگ کشور کانادا ، نقطه ای از دنیاست که در خیابان های آن صدای گفتگوی مردم به دو زبان انگلیسی و فرانسوی شنیده می گردد و با بازدید از مکان های ملی و برجسته اش، به وضوح...

20 اسفند 1398

درخواست دوباره رئیس سازمان ملل از ایران و آمریکا

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد با ارسال پیامی مشابه آنچه در روز دوشنبه 16 دی ماه ارسال نموده بود، مجددا خواهان صلح شد.

9 اسفند 1398

تاکسی گردشگری تا انتها سال در کاشان راه اندازی می گردد

رئیس سازمان تاکسیرانی کاشان از راه اندازی تاکسی گردشگری تا خاتمه سال اطلاع داد و گفت: آیین نامه و شیوه اجرای پیشنهادی تاکسی گردشگری در کمیسیون نظارت بر گردشگران خارجی تصویب شده و به دستگاه های ذی ربط ابلاغ شد.

4 اسفند 1398

راهنمای سفر به کیپ تاون؛ آفریقای جنوبی

کیپ تاون، دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی، از نظر تنوع جاذبه های طبیعی، بی نظیر است. اگر از علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش هستید، سفر به کیپ تاون را از دست ندهید.

25 بهمن 1398
تعداد: (21)