هاستل 5 ستاره چیست؟

به گزارش آناسی، چیزی درباره هاستل 5 ستاره شنیده اید؟ در این مقاله درباره ویژگی های هاستل های 5 ستاره می خوانید.

هاستل 5 ستاره چیست؟

اقامت در هاستل دیگر به این معنا نیست که باید راحتی و آسایش خود را برای کاهش هزینه های سفر قربانی کنید. این روزها تعداد هاستل های خوب و باکیفیت روبه افزایش است. خصوصیات و معیارهای مشخصی وجود دارد که می توانند در انتخاب یک هاستل به عنوان 5 ستاره موثر و مشخص نماینده باشند. به طور کلی، آشپزخانه، سالن استراحت، اینترنت رایگان و خوابگاه ها از ابتدایی ترین ویژگی های هر هاستل به حساب می آیند.

مشخصه های یک هاستل 5 ستاره

به طور کلی، هاستل های 5 ستاره بسیار امن هستند و بسیاری از آن ها خوابگاه های مخصوص زنان با سیستم های امنیتی اضافه دارند. شما به عنوان یک مسافر زن باید به دقت معروفیت هتل ها را آنالیز کنید، خصوصا از لحاظ موقعیت. در سیستم های رزرو آنلاین معمولا می توانید آنالیز های مسافران در خصوص هاستل را مطالعه کنید. این آنالیز ها یاری بزرگی برای انتخاب برترین ها است.

می توان 5 ویژگی را برای انتخاب این نوع هاستل ها در نظر گرفت. اما چه چیزهایی برای تبدیل شدن یک هاستل به 5 ستاره موثر است؟

 • شرکت در پروژه های پایدار
 • طراحی داخلی خیره نماینده
 • ویژگی های منحصر به فرد
 • محیط اجتماعی فعال و حس خوب
 • کارکنان متخصص

علاوه بر معیارهای اساسی هاستل 5 ستاره، همه آن ها باید امکانات زیر را داشته باشند:

 • اتاق های خصوصی و خوابگاه ها
 • وای -فای رایگان
 • آشپزخانه مهمان

شرکت در پروژه های پایدار

یک هاستل 5 ستاره کوشش می نماید تا در پروژه های پایدار مانند استفاده از تجهیزات سازگار با محیط زیست، پروژه های خیریه، پشتیبانی مالی محلی و غیره شرکت کند.

طراحی داخلی خیره نماینده

یک هاستل 5 ستاره دارای طراحی داخلی منحصر به فرد و بعضا هنری است؛ برای مثال بوتیک هاستل ها خود با هاستل هایی با فضای گرم و نرم و دنج که حس بودن در خانه را به مسافر می دهد. مهم تر از همه، تأثیر طراحی محلی و وجود اصالت در دکوراسیون و ساخت هاستل است.

اینجا هنر و طراحی محلی است که تفاوت ها را ایجاد می نماید. تنها یک طرح عالی کافی نیست! این طراحی و ایده های خاص است که می تواند خیره نماینده باشد.

ویژگی های منحصر به فرد

برگزاری رویدادهای ویژه، وجود استخر شنا در تراس، تورهای خاص یا ساده تر از همه داشتن شگفت انگیزترین کارکنان دنیا، این ها چیزهایی هستند که یک هاستل را خاص می نمایند. یک هاستل 5 ستاره، نمی تواند تنها یک هاستل معمولی با طراحی زیبا و مجذوب کننده، باید خیلی بیشتر از این ها برای ارائه داشته باشد، چیزی که بشود آن را منحصر به فرد دانست. هاستلی که هنگام صرف صبحانه برای شما کنسرت اجرا می نماید یا یک استخر روی پشت بام خود خود داشته باشد.

محیط اجتماعی فعال و حس خوب

وجود یک محیط اجتماعی عالی برای آشنایی با دیگر مسافران و افراد محلی، تجربه مهمی در طول سفر است. این است که تفاوت بین یک سفر خوب و عالی را ایجاد می نماید. هاستل های 5 ستاره نه تنها خیره نماینده هستند، بلکه از یک تجربه اجتماعی عالی پشتیبانی می نمایند.

تمام هاستل های 5 ستاره فضالی ایده آل برای اجتماع مسافران ایجاد می نمایند، جایی که مردم سراسر دنیا جمع می شوند و با هم گفت و گو می نمایند و تجربه های تلخ و شیرین سفر را به اشتراک می گذارند.

کارکنان متخصص

کارکنان خوب برای یک هاستل بسیار مهم هستند؛ شاید بتوان کارکنان را به عنوان پلی ارتباطی بین شهر و مسافر به حساب آورد. آن ها می توانند یاری بزرگی برای آشنایی بیشتر مسافر با شهر، برترین جاذبه ها، مناسب ترین رستوران ها و نزدیک ترین مسیرها باشند.

آیا هاستل های 5 ستاره گران تر هستند؟

معمولا این هاستل ها معمولا گران تر نیستند، البته فصل، روز با تاریخ های خاص در قیمت هاستل ها می تواند موثر باشد.. هنگامی که قیمت های هاستل ها را مقایسه می کنید، باید توجه داشته باشید که موارد زیادی وجود دارد که بعضی از خوابگاه ها ممکن است داشته باشند یا نه و همه این ها در قیمت هتل دخیل هستند.

هنگام مقایسه قیمت ها، به موارد زیر توجه کنید:

 • صبحانه
 • حوله
 • آشپزخانه
 • وای فای
 • رویدادهای ویژه
 • امکانات دیگر مانند استخر، باغ، تراس
منبع: کجارو / hostelgeeks.com
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2149

به "هاستل 5 ستاره چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاستل 5 ستاره چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید