همایون شجریان : جان هم فدای مردم کنم کم است

به گزارش آناسی، تهران (پانا) - همایون شجریان با انتشار متنی نوشت خاندان شجریان نه تنها امروز که همواره سپاسگزار و قدردان مردم خواهد بود.

همایون شجریان : جان هم فدای مردم کنم کم است

همایون شجریان بالاخره سکوت خود را شکست و پس از حدود یک ماه از درگذشت پدرش محمدرضا شجریان با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از مردم، تیم پزشکی و پرستاری و دوستانی که در زمان بیماری پدرش با او همراه بودند قدردانی کرد.

در بخشی از این متن آمده است: کلامی نیست که به بزرگی عشق و محبت شما بزرگواران باشد. جان هم فدای شما کنم کم است. هرجا که غم لشکر کشید پناه گاه امن بودنتان، آرامش بود و امید. جهانی به تماشا نشست مهرورزی و معرفت و پیوند فرزندان این خاک را.

هرگز نمی دانستم چگونه بازسازی ویرانه های درونم را امید داشته باشم اگر میان بی انگیزگی های بجامانده، شوق در کنار شما بودن و خدمت به شما، جان را گرما نمی بخشید. خاندان شجریان نه تنها امروز، که همواره سپاسگزار و قدردان خواهد بود. با آن که خود عزادار بودید و صاحب عزا پیغام های تسلیت و همدردی بسیار از طرف شما نازنینان ارسال شد و در غم یکدیگر شریک شدیم.

محمدرضا شجریان 17 مهرماه 99 در سن 80 سالگی در بیمارستان جم تهران درگذشت و پیکرش در آرامگاه فردوسی مشهد در توس به خاک سپرده شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1417

به "همایون شجریان : جان هم فدای مردم کنم کم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایون شجریان : جان هم فدای مردم کنم کم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید