هیچ وقت به این جاده نفرین شده در مالزی نروید

به گزارش آناسی، جاده تیمپه در پنانگ مالزی | Tempeh road

هر روزه در سرتاسر جهان، خبرهای جدیدی از مسائل ماورایی و عجیب و غریب به گوش می رسد، برخی از این خبرها شایعه ای بیش نیستند اما برخی از آن ها هم علیرغم اینکه بسیار غیر واقعی به نظر می رسند، واقعی اند و آنچه که در اینجا خواهید دید، از همان دست داستان های ماورایی اما واقعی است. در کشور مالزی، جاده ای وجود دارد به نام جاده تیمپه در پنانگ مالزی که با عبور از آن قطعا حکم مرگتان را صادر نموده اید. در ادامه همراه خبرنگاران باشید، اگر قصد خرید تور مالزی را دارید، باید این جاده را بشناسید تا هیچگاه از آن عبور نکنید!

هیچ وقت به این جاده نفرین شده در مالزی نروید

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

در پنانگ مالزی که یک جای توریستی و مشهور این کشور محسوب می گردد، جاده ای نفرین شده و نحس وجود دارد که سال هاست در آن اتفاقات شوم و مرگبار زیادی افتاده است. جاده ای که عبور از آن مساوی است با امضای محل قتلگاه تان و عجیب این که این حوادث ناگوار در بیشتر از 50 درصد مواقع در شب، سکوت و تاریکی مطلق رخ داده است و به همین دلیل حتی افراد محلی ای که در کنار این جاده زندگی می نمایند هم شب ها از آن عبور نمی نمایند و به گردشگران هم این موضوع را گوشزد می نمایند.

اما دلیل اتفاق ها و حوادث بد این جاده چیست؟ بر اساس گفته بومیان منطقه، سال ها قبل تصادفی در جاده تیمپه در پنانگ مالزی اتفاق می افتد که در این تصادف، زن بسیار جوانی کشته می گردد. از آن زمان به بعد روح این خانم در این جاده سرگردان است و به طور ناگهانی در مقابل رانندگان ظاهر می گردد و همین موضوع باعث مرگ آنها می گردد.

متاسفانه بیشتر افرادی که کشته می شوند، در حال رانندگی با ماشینشان در این جاده هستند که با آن به داخل دره می روند و در دم کشته می شوند… البته عده کمی هم جان سالم به در برده اند و قضیه را با ترس زیاد تعریف نموده اند…

اما این، تنها مورد عجیب جاده تیمپه در پنانگ مالزی نیست. گفته شده که مدتی قبل، دختر بیگناهی توسط پلیس در این جاده کشته می گردد. بعدها معین می گردد که آن دختر معصوم کاملا بی گناه بوده و پلیس اشتباه نموده است اما روح دخترک دیگر دست از سر پلیس برنداشته و هر پلیسی که از این جاده شب ها گذر می نماید را دستخوش حوادث شوم زیادی نموده است، بسیاری از پلیس هایی که در شب از این جاده رد شده اند هم زنده نمانده اند.

طبق گفته افرادی که بعد از دیدن روح این خانم ها زنده مانده اند، آنها تقریبا شبیه یک انسان عادی بوده اند با این تفاوت که لباس شنل مانند بلندی بر تن داشه اند و می توانستند بسیار سریع و غیر طبیعی، از یک نقطه به نقطه دیگر بروند مانند اینکه روی زمین بند نیستند.

یکی از ترسناک ترین اتفاقات برای دو مرد جوان به نام های آدریان و لئو رخ داده است که با شانس بسیار زیادی توانسته اند از مهلکه جان سالم به در ببرند. آدریان و لئو دو مرد جوانی بودند که به همراه وسیله نقلیه شان در ساعت یک نیمه شب در حال عبور از جاده بودند. آنها در آن زمان از نیمه شب در جاده تنها بودند و هیچ ماشین دیگری وجود نداشت. آدریان رانندگی می کرد و لئو کنار او نشسته بود، آنها با سرعت کم در حال عبور از جاده بودند که ناگهان خانمی سفید پوش را می بینند که در جاده در حال رد شدن است و پشت او به آنهاست. آدریان سرعت را کم می نماید تا چهره این خانم مو بلند را ببیند؛ آن دو ناگهان با زنی با چهره خونی و بسیار زشت روبرو می شوند و مطمئن می شوند که این زن انسان نیست.

بعد آدریان پایش را روی پدال گاز می گذارد تا به سرعت فرار نمایند اما سر آن خانم را در جایگاه عقب ماشین خود می ببنند و با نگاهی به عقب می بینند که آن خانم بی سر در حال دویدن در پشت ماشین و تعقب آنهاست… بعد از این حادثه، اگر چه آدریان و لئو جان سالم به در بردند اما تا مدت ها نمی توانستند صحبت نمایند و قدرت تکلمشان را از دست داده بودند، بعد از مدت زیادی که به حرف آمدند و ماجرا را تعریف کردند، تصمیم گرفتند دیگر هیچگاه از آن جاده عبور ننمایند.

منبع: الی گشت
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 351

به "هیچ وقت به این جاده نفرین شده در مالزی نروید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ وقت به این جاده نفرین شده در مالزی نروید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید