پرستو صالحی از خواهر مرحومش گفت

به گزارش آناسی، پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی متولد سال 56 در تهران، بازیگر است. او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید. وی در پست اخیر خود اینستاگرام، از خواهرش مژگان و نیز سیامک علیقلی یاد کرد.

پرستو صالحی از خواهر مرحومش گفت

امروز تولد مژگان صالحی (خواهر پرستو صالحی) بوده که متاسفانه سال 80 به رحمت خدا میرن. روح همه اونایی که بینمون نیستن در آرامش باشه انشاا... .

پرستو صالحی نوشته:

بعضی ها وسطِ روزهای تاریک زندگی آدم ظاهر میشن، چراغ راهت میشن پشت و پناهت میشن بعد که تونستی رو پای خودت وایسی و خودت رو پیدا کنی میرن ... مژگانم، خواهرم روشنی بخشِ زندگیم تو همچین روزی به این دنیا اومد درسته سالها از رفتنش میگذره ولی نورِ وجودش هنوز روشنی بخش زندگیمه، نیمی از من که سال هشتاد پر کشید، همیشه می گفت پرستو یجوری گریه کن چشمات نفهمن، ولی خودش رفت و برای همیشه چشمام و غصه دار کرد ... سیامک علیقلی رفیق، محکم با صلابت و استوار سالها بیماری سرطان رو به سخره گرفت و زندگی کرد... خاتمه پانزده آذر 83 سفر کرد ... چقدر جاش خالیه مجری توانمند و با سواد و مسلط و جسور ... روح هر دو عزیز از دست رفته ام شاد که بسیار آموختم از هر دوشون عشق، صداقت و ... روح همه درگذشتگان شاد

منبع: setare.com
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1509

به "پرستو صالحی از خواهر مرحومش گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرستو صالحی از خواهر مرحومش گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید