پرواز کیش - دوبی از سر گرفته شد

به گزارش آناسی، پرواز کیش - دوبی که در پی شیوع ویروس کووید 19 متوقف شده بود، طی روزهای آینده از سر گرفته خواهد شد. جزئیات زمانبندی پروازها را در ادامه بخوانید.

پرواز کیش - دوبی از سر گرفته شد

خبرنگاران - شرکت هواپیمایی کیش از تاریخ 14 مهرماه امسال، در روزهای دوشنبه هر هفته از جزیره کیش به دبی پرواز خواهد نمود.

شرکت هواپیمایی کیش خاطرنشان کرد:

با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از پروازهای بین المللی هواپیمایی کیش به مقاصد مختلف پروازی از جمله کشور امارات متوقف شد اما با پیگیری های اجرا شده و برطرف محدودیت اعمال شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری امارات و صدور مجوز برای آغاز مجدد پروازهای کیش ایر به مقصد دبی، از روز 14 مهرماه امسال، پرواز برنامه ای این شرکت از فرودگاه بین المللی جزیره کیش به مقصد فرودگاه بین المللی دبی انجام خواهد شد.

براساس اطلاعیه صادر شده، این پرواز در روزهای دوشنبه هر هفته، با شماره 6000 در ساعت 13:15 دقیقه ظهر فرودگاه جزیره کیش را ترک و بازگشت این پرواز با شماره 6001 در ساعت 15:30 دقیقه به وقت محلی انجام خواهد شد.

هموطنان و کیشوندان برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیت این پروازها می توانند به آژانس های مسافرتی و یا با شماره تلفن های 07644456517 و07644455736 و 02148681002 (دفاتر فروش هواپیمایی کیش) تماس بگیرند.

مقررات مربوط به کرونا برای پرواز کیش - دوبی

همراه داشتن جواب منفی تست آزمایش PCR برای ویروس کرونا به زبان انگلیسی از 72 ساعت مانده به پرواز الزامی بوده و از خروج مسافر فاقد برگه پاسخ آزمایش، ممانعت به عمل خواهد آمد و مسئولیت جا ماندن مسافر از پرواز برعهده شخص مسافر خواهد بود.

شرکت هواپیمایی کیش آزمایشگاه ها و مراکز معتبر مورد تایید خود را آزمایشگاه بیمارستان عرفان (تهران)، آزمایشگاه رصد (تهران)، آزمایشگاه دکتر اکبرزاده (مشهد)، آزمایشگاه ونک (تهران)، آزمایشگاه رازی (کرج)، آزمایشگاه فرزام (همدان)، آزمایشگاه جهاد دانشگاهی (مشهد) و آزمایشگاه بیمارستان جزیره کیش اعلام نموده است که مسافران می توانند از این مراکز تست کرونای خود را انجام دهند.

منبع: بیت ران
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1528

به "پرواز کیش - دوبی از سر گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز کیش - دوبی از سر گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید