2 پیشنهاد اجباری و خارجی برای مهدی قائدی ، انتخاب ستاره استقلال برای فصل بعد

به گزارش آناسی، چند روز پیش حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال جلسه ای با مدیران باشگاه اماراتی داشت تا موافقت شباب را برای تمدید حضور قائدی در استقلال جلب کند ولی اماراتی ها گفتند باشگاه استقلال باید صبر کند.

2 پیشنهاد اجباری و خارجی برای مهدی قائدی ، انتخاب ستاره استقلال برای فصل بعد

به گزارش خبرنگاران رحالی که زمان زیادی به خاتمه فصل باقی نمانده است، مدیران باشگاه استقلال در کوشش برای حفظ مهدی قائدی برای فصل آینده هستند. قائدی بعد از حضور ناموفقی که در لیگ امارات داشت، قبل از آغاز این فصل تصمیم به بازگشت گرفت و یکی از برترین فصل های فوتبالی اش را رقم زد و حالا مدیران باشگاه در کوشش برای خرید قطعی یا قرضی این بازیکن برای فصل آینده هستند. البته این موضوع چندان هم برای استقلالی ها راحت نیست چرا که باشگاه شباب الاهلی هنوز پاسخ روشنی در خصوص آینده قائدی به باشگاه استقلال نداده است.

چند روز پیش حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال جلسه ای با مدیران باشگاه اماراتی داشت تا موافقت شباب را برای تمدید حضور قائدی در استقلال جلب کند ولی اماراتی ها گفتند باشگاه استقلال باید صبر کند. مسئله مهم معین شدن سرمربی فصل آینده شباب است. مدیران این باشگاه در حال مذاکره با ژاردیم برای تمدید قرارداد هستند و طبیعتا قبل از انتخاب سرمربی فصل بعد، شرایط قائدی معین نخواهد شد. از طرفی مدیران شباب این موضوع را هم به استقلالی ها گفته اند که خودشان به بازگرداندن قائدی و استفاده از این بازیکن فکر می نمایند.

موضوع دیگر به پیشنهاد 2تیم اماراتی برای جذب قائدی مربوط می گردد که البته باشگاه شباب اسمی از این تیم ها نیاورده است. گفته می گردد یکی از تیم هایی که خواستار جذب قائدی شده، اتحاد کلبا است ولی این خبر هنوز از سوی تیمی که هدایتش را فرهاد مجیدی بر عهده دارد، تأیید نشده است. با این حال پیشنهاد تیم های لیگ امارات برای جذب قائدی نمی تواند خبر خوبی برای استقلال باشد. از طرفی باشگاه استقلال برای پرداخت پول انتقال این بازیکن، چندبار بدقولی کرد که این موضوع هم نارضایتی طرف اماراتی را به همراه داشت.

قائدی می خواهد بماند

جدا از سیاست های باشگاه شباب الاهلی، باید خواسته قائدی را هم درنظر گرفت و اماراتی ها قطعا در این مورد با مهاجم شان صحبت خواهند کرد. میل درونی قائدی ماندن در استقلال و ادامه حضور در لیگ برتر ایران است، برای او دعوت شدن به تیم ملی و رفتن به جام ملت های آسیا موضوع مهمی است و قائدی بعد از پشت سر گذاشتن یک تجربه تلخ در لیگ امارات، دوست دارد در استقلال فوتبالش را ادامه دهد. قائدی به بعضی از هم تیمی هایش در استقلال گفته که تمایلی برای بازگشت به فوتبال امارات ندارد ولی در نهایت باید دید سرنوشت این بازیکن برای فصل بعد به چه شکل رقم خواهد خورد. ماندن او در جمع آبی ها، برترین اتفاق برای استقلال است و آنها دوست ندارند بازیکن تأثیرگذار تیمشان را به راحتی از دست بدهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1402 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2354

به "2 پیشنهاد اجباری و خارجی برای مهدی قائدی ، انتخاب ستاره استقلال برای فصل بعد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 پیشنهاد اجباری و خارجی برای مهدی قائدی ، انتخاب ستاره استقلال برای فصل بعد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید