350جلسه آنلاین بین استارت آپها و سرمایه گذاران برگزار شد

به گزارش آناسی، در برنامه کافه سرمایه رویداد اینوتکس2020، 350 جلسه آنلاین بین استارت آپها و سرمایه گذاران برگزار شد.

350جلسه آنلاین بین استارت آپها و سرمایه گذاران برگزار شد

نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، از 22 تا 25 مرداد ماه بصورت مجازی برگزار شد. یکی از مهم ترین رویدادهای این نمایشگاه به نام کافه سرمایه، فرصتی ویژه برای صاحبان شرکت های نوپا و استارت اپ ها، برای جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه گذاران بود.

در واقع رویداد کافه سرمایه، گردهمایی تخصصی شرکت ها، سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و گروهی از استارت آپهای برتر است که امسال برای اولین بار بدلیل شیوع ویروس کرونا، بصورت آنلاین برگزار شد.

این رویداد، جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارت آپهای برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده بود و در آن استارت آپها به فرصت ارائه طرح های خود به شبکه سرمایه گذاران، دست پیدا کردند.

در این رویداد 25 استارت آپ متقاضی سرمایه و 62 سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور داشتند. نحوه برگزاری این رویداد بدین صورت طراحی شده بود که نماینده هر شرکت یا سرمایه گذار، در اتاق اختصاصی خود بصورت آنلاین حاضر شده و استارت آپها در مدت زمان معین به صورت خصوصی خود را به آن ها معرفی می کردند.

در این جلسات خصوصی، سرمایه گذاران به بررسی ابعاد مختلف استارت آپها پرداختند و در صورت علاقمندی به طرح ها و تمایل به سرمایه گذاری روی آن ها، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارت آپها را مطرح کردند.

در اولین روز از کافه سرمایه تعداد 70 جلسه خصوصی آنلاین، بین استارت آپها و سرمایه گذاران برگزار شد و در دومین روز از این رویداد، تعداد جلسات استارت آپها و سرمایه گذاران به بیش از 100 جلسه رسید. در سومین و چهارمین روز از کافه سرمایه نیز، شاهد برگزاری 180 جلسه سرمایه گذاری بودیم.

در کافه سرمایه اینوتکس 2020، مجموعاً 350 جلسه سرمایه گذاری تنظیم و برگزار شد.،مهر

بیشتر بخوانیم: استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1281

به "350جلسه آنلاین بین استارت آپها و سرمایه گذاران برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "350جلسه آنلاین بین استارت آپها و سرمایه گذاران برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید