اخبار اقتصادی

تدوین دستورالعمل پیش فروش مسکن ملی

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به واحد های مسکن ملی که به شیوه مشارکتی احداث می شوند به صورت پیش فروش عرضه خواهند شد گفت: دستورالعمل پیش فروش مسکن ملی در حال تدوین نهایی است.

18 فروردین 1399

مذاکرات کره جنوبی با آمریکا درباره تجارت ایران

یک دیپلمات کره جنوبی که مسئول امور خاورمیانه است در راستای کوشش های کره جنوبی برای صادرات کالاهای انسان محبت آمیز به ایران بدون نقض تحریم های واشنگتن، به آمریکا سفر کرد.

17 فروردین 1399

ابتلای 45 نفر به کرونا در کشور صحت دارد؟ ، آجیلی که لاغرتان می نماید، جزئیات حذف انتها نامه در دانشگاه آزاد

به گزارش ، اگر پیروز به رصد اخبار علمی، پزشکی نشده اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی هفته از نگاه کاربران را دنبال کنید.

17 فروردین 1399

بهترین دانشگاه های آمریکایی در اروپا

آیا سودای ادامه تحصیل در خارج را دارید؟ آیا شما نیز به دلیل بعضی محدودیت ها امکان سفر و ادامه تحصیل به مسافت های دورتر و دانشگاه های معتبری مانند کشور آمریکا را ندارید؟ پس کافی است تا با خبرنگاران همراه شوید تا با بهترین دانشگاه های آمریکایی در سطح اروپا...

17 فروردین 1399

ما می خواهیم دشمنان قسم خورده را به دوستان خود تبدیل کنیم

خبرنگاران : رئیس جمهور آمریکا طی اظهاراتی پس از مراسم تحلیف در ساختمان کنگره این کشور در واشنگتن گفت که دوران جنگ در آمریکا سرانجام و دوران بهبود شرایط مالی شروع شده است.

16 فروردین 1399

اخذ مالیات از خانه های خالی در سال 99 ، صف کامیون ها در بنادر برای بارگیری کالاهای اساسی

وزیر راه و شهرسازی از اجرایی شدن اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه در سال 99 اطلاع داد و گفت: این امر موجب تحرک در بخش مسکن می گردد.

16 فروردین 1399

حقوق کارمندان از امروز بی تبعیض شد ، دستور جدید رئیس جمهور درباره افزایش حقوق کارمندان

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری از ابلاغ دستور رئیس جمهوری در مورد برطرف تبعیض از پرداخت های کارکنان دولت اطلاع داد.

16 فروردین 1399

کشورهای منطقه، روسیه را جایگزینی برای جهان غرب می بینند

یک اندیشکده مستقر در واشنگتن در تحلیلی به بررسی راهبردهای روسیه در منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) غیر از سوریه پرداخته است.

12 فروردین 1399

ساخت تجهیزات پرورش ماهی در قفس سرعت می گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از دانش بنیان ها طراحی، ساخت و نصب قفس های پرورش ماهی در دریا را بومی سازی کرد تا با این اقدام...

10 فروردین 1399

هشدار سخنگوی وزارت خارجه به شرکت هایی که ایران را ترک کردند

سخنگوی وزارت امور خارجه به شرکت هایی که با پذیرش قلدری آمریکا، ایران را ترک کرده اند؛ هشدار داد.

10 فروردین 1399

عملیات تروریستی در مرز ایران و پاکستان بخشی از سناریوی سعودی بود

به اعتقاد کارشناس مسائل غرب آسیا، اقدامات عربستان علیه ایران برگرفته از زنجیره چالش های داخلی و بیرونی است که با فرافکنی و اتهام زنی سعی می نماید بر آن­ها سرپوش گذارد.

8 فروردین 1399

زیباترین شهرهای بیابانی دنیا را بشناسید

در دنیا مکان های زیبا و دیدنی بسیاری وجود دارند، ولی آیا تا به امروز با مناطق زیبای بیابانی آشنا شده اید؟ برخی شهرهای بیابانی به عنوان یکی از زیباترین و جالب ترین مکان های این دنیا به عنوان محل سکونت انسان ها محسوب می شوند. بهشت های گمشده ای در دل این بیابان...

7 فروردین 1399

حمل و نقل در ایروان

ایروان یکی از شهرهای توریستی که به واسطه فاصله کم جغرافیایی و جذابیت های منحصر به فرد خودش جزو مقاصد محبوب محسوب می گردد، با تریپ همراه باشید تا با سیستم حملو نقل ایروان آشنا شوید.

6 فروردین 1399

محدودیت های جا به جایی پول نقد در کشورهای مختلف

این روزها با پیشرفت تکنولوژی کمتر کسی تمایل به حمل پول نقد با خود دارد و اغلب با روش های الکترونیکی پول هایشان را جابه جا می نمایند، اما به هر حال با هر روشی که بخواهید اقدام به حمل پول کنید بهتر است بدانید بیشتر کشورها قوانینی برای میزان پولی که می توانید...

5 فروردین 1399

ظریف: بازگشت ایران به تعهدات برجامی به اقدامات اروپا بستگی دارد

ظریف وزیر خارجه کشورمان آدینه شب گفت: در صورتی که اروپا به تعهدات برجامی خود عمل کند، ایران نیز از فرایند کاهش تعهدات خود نسبت به توافق هسته ای باز خواهد گشت.

4 فروردین 1399

مکاتبه آموزش وپرورش برای دریافت اعتبار از محل صندوق ذخیره ارزی و آستان قدس به نفع مدرسه سازی

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شهردار تهران که شرایط قرمز مدارس را اعلام می کند، باید بگوید برای آن ها و آینده چه راهکاری دارند، از مکاتباتی برای دریافت مالیات از محل اعتبارات آستان قدس رضوی خبر داد.

3 فروردین 1399

تحریم ها فرایند سازندگی در کشور را متوقف نکرده است

خبرنگاران/اردبیل وزیر راه و شهرسازی گفت: تحریم های ظالمانه استکبار و اقدامات آنان علیه کشورمان نتوانسته است فرایند سازندگی را در کشور متوقف کند.

2 فروردین 1399

به جنازه نود رحم کنید لااقل!

تا آنجا که چشم کار می نماید، تلویزیون پر از این برنامه هاست و اتفاقا جایی مثل شبکه افق با شعار مخالفان جمع نمایند و از ایران بروند خوراک تهیه برنامه ای در همین مضمون با اجرای حضرت استاد است

1 فروردین 1399

آی سی یوها پر شده اند ، خواهش می کنم در خانه بمانید

شیوع ویروس کرونا سیستم بهداشتی ایران را با مسائل فراوانی روبرو نموده است.

1 فروردین 1399

لزوم بهره برداری از ظرفیت های گردشگری کردستان در ایام نوروز

به گزارش خبرنگاران، امیر قادری ظهر امروز دوشنبه در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان در سنندج گفت: از آنجا که کردستان از نظر آداب و سنن و فرهنگ استانی غنی است ظرفیت جذب گردشگر زیادی در تمامی ایام به ویژه تعطیلات را دارا است.

28 اسفند 1398
تعداد: (252)