اخبار اقتصادی

به روز رسانی خودرو پژو پارس نو در کروز ؛ امکانات پارس نو چیست؟

به تازگی پروژه به روز رسانی پژو پارس در ایران خودرو کلید خورده است. بزودی پژو پارس نو با امکاناتی مشابه با خودروهای روز، وارد بازار خواهد شد. صرف نظر از موارد فنی و ظاهری پارس نو، به آپشن های این خودرو پرداختیم.

25 مهر 1400

تور دوحه: چرا ارتقاهای قطره چکانی کسل کننده گوشی های هوشمند که گیک ها را غمگین نموده اند، اتفاقا برای بیشتر مردم خوب هستند و شاید بیشتر از خوب؟!

اگر یک نکته وجود داشته باشد که نسخه اخیر سری آیفون 13 برای من برجسته نموده باشد، آن مورد این است که ارتقای سالانه تلفن ها فرایند کندتری پیدا نموده.

15 مهر 1400

تأثیر رکود مالی در دنیا بر جنبه های مختلف سلامت

بحران اخیر اقتصادی جهانی که از آمریکا آغاز شده و به اروپا و آسیا رسیده، نه تنها اقتصاد کشور ها را تحت تأثیر قرار داده، بلکه سلامت روان ملت ها را هم به خطر انداخته است. اگر قبول کنیم که سلامت چیزی بیش از غایب بودن بیماری به تنهایی است و بطور کلی عبارت...

14 مهر 1400

حمایت از ایده های اقتصادی و فناورانه تعاونی ها در سمنان

مرکز نو آوری و توسعه تعاون استان سمنان (منتا) به منظور حمایت از ایده های فناورانه افتتاح شد.

11 مهر 1400

تور عمان: عمان: با عربستان برای انتها جنگ یمن کوشش می کنیم

وزیر خارجه عمان خاطرنشان کرد که این کشور با عربستان برای انتها جنگ یمن کوشش می نماید.

8 مهر 1400

دی اکسان علیه سلامت

قطر واردات شامپو از ایران و شش کشور دیگر را ممنوع کرد. این خبری بود که اخیرا از طریق یکی از خبرگزاری های رسمی کشور منتشر شد. در ادامه این خبر آمده بود که به دلیل وجود ماده سمی 1و4 دی اکسان در شامپوهای تولیدی کشورهای اسپانیا، آفریقای جنوبی، کره جنوبی،...

7 مهر 1400

فقدان حفاظت پس از ثبت ملی بناهای میراثی

بعضی از بناهایی که دارای ارزشهای تاریخی و هنری هستند، پس از ثبت ملی به حال خود رها می شوند و اراده ای برای حفظ و بازسازی آنها نیست.

7 مهر 1400

تور دهلی: اتحادیه اروپا در پی افزایش حضور در منطقه هند و اقیانوس آرام

اتحادیه اروپا ضمن انتقاد از معاهده همکاری بین آمریکا، انگلیس و استرالیا، راهبرد رسمی خود برای افزایش حضور در حوزه هند-آرام را خاطرنشان کرد.

27 شهریور 1400

تغییر رئیس مرکز فناوری و اقتصاد هوشمند، تحقق سیاست گذاری هوشمند در اولویت وزارت اقتصاد

وزیر امور مالی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه، تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه مالی را اولویت مهم وزارت اقتصاد دانست و بر تسریع در اجرای برنامه ها و طرح های این اولویت تأکید کرد.

23 شهریور 1400

امیرعبداللهیان به رئیس جمهور تاجیکستان تبریک گفت

وزیرخارجه کشورمان سالروز استقلال تاجیکستان را تبریک گفت.

21 شهریور 1400

هیچ بازیکنی با معرفی به ذوب آهن نیامد ، بستن تیم ضعیف بود

به گزارش خبرنگاران، مجتبی فریدونی در مراسم معارفه مهدی تارتار به اسم سرمربی باشگاه ذوب آهن گفت: به بازیکنان نو که باشگاه پیوستند و تعدادشان کم هم نیست خوش آمد می گویم، آنها اگر اکثریت نباشند در بین بازیکنان اقلیت هم نیستند.

11 شهریور 1400

افزایش موج تجردگرایی در میان دختران و پسران جوان، تجرد قطعی دامی برای زندگی جوانان کشور

تجردگرایی موضوعی که این روز ها گریبان زندگی دختران و پسران کشور را گرفته است، جوانانی که تا انتها عمر به فکر تشکیل زندگی مشترک نخواهند بود.

6 شهریور 1400

حباب در قیمت مرغ یا تخم مرغ؟!، نابسامانی در نظارت ها همچنان ادامه دارد

بعد از حل شدن مشکل کمبود نهاده های دام و طیور، همچنین برنامه ریزی برای تولید بیشتر، تعیین شد دلیل اصلی گرانی ها همچنان نبود نظارت بر توزیع است.

4 شهریور 1400

گروه بهمن و کرمان موتور صدرنشین حباب قیمتی بازار ، کدام خودروهای چینی گران شدند؟

صدرنشین حباب قیمتی بازار محصولات کرمان موتور و گروه بهمن هستند. دینگیتی و فیدلیتی دو خودرو نو گروه بهمن در بازار آزاد به ترتیب جهش قیمتی 35 و 50 میلیون تومانی را تجربه نموده اند.

24 مرداد 1400

ویزای کانادا: تحصیل رایگان در کانادا 2022 ، شرایط و مدارک

در این مطلب قصد داریم تا امکان تحصیل رایگان در کانادا در سال 2022 را مورد آنالیز قرار داده و در خصوص شرایط و مدارک مورد احتیاج این طرح صحبت کنیم. اینکه آیا واقعاً امکان تجربه تحصیل رایگان در کانادا همچون دانشگاه های دولتی آلمان و فرانسه وجود دارد و یا اینکه...

8 مرداد 1400

تاکید پوتین بر ادامه یاری های همه جانبه مسکو به بلاروس

رئیس جمهور روسیه تاکید نمود که مسکو یاری های همه جانبه خود به بلاروس را ادامه خواهد داد.

7 مرداد 1400

سمیعی: بحران باشگاه پرسپولیس در 20 سال گذشته بی سابقه است، خودم را تنهای تنها می بینم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مسائل فعلی این باشگاه را در 20 سال گذشته بی سابقه دانست.

5 مرداد 1400

بهرامی: 73 درصد وام های بانکی مختص 500 خانواده بوده است ، آقای رئیسی جلوی خیانت بانک ها را بگیرید

کارشناس اقتصاد گفت: تا زمانی که راه برای چاپ پول و خلق پول به وسیله بانک ها باز باشد از خرج کردن برای ساخت فلان مال و پروژه ای که کمترین آورده مالی برای مردم ندارد، اما تورم سنگینی به من و شما تحمیل می نماید ابایی ندارند.

2 مرداد 1400

افزایش حداقل دستمزد در کبک

عظیم ترین اتحادیه کارگری کبک تحت اسم فدراسیون کارگران کبک تصیم دارد در رأی گیری پیش روی کنوانسیون، حداقل دستمزد در کبک را به جای 15 دلار، به 17 یا 18 دلار افزایش دهد و به ثبت برساند.

30 تیر 1400

تغییر کشت های معمول به زراعت گیاهان دارویی با شیوع کرونا

خبرنگاران/خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: شیوع ویروس کرونا و توسعه وسیع طیف درمان های گیاهی، موجب رشد سریع تقاضا برای داروهای گیاهی شده که باعث تغییر نوع کشت از زراعت های معمول به کشت ارزشمند گیاهان دارویی شده است....

29 تیر 1400
تعداد: (534)