آنلاین از جاکارتا ، صعود تفتیان و تیم کانوپولو به نیمه نهایی

صعود تفتیان و تیم کانوپولو به نیمه نهایی از مهم ترین نتایج کاروان ایران در روز دهم بازی های آسیایی تا به اینجاست.

آنلاین از جاکارتا ، صعود تفتیان و تیم کانوپولو به نیمه نهایی

به گزارش خبرنگاران ، در شروع روز دهم بازی های آسیایی، ورزشکاران ایران در دو ومیدانی، اسکواش، سوارکاری و قایقرانی به مصاف حریفان خود رفتند. امروز همچنین سجاد کاظم زاده هم در بوکس شانسش را برای صعود به نیمه نهایی آزمایش می نماید.

دوومیدانی، صعود تفتیان در 200 متر

- 200 متر مردان: حسن تفتیان در گروه دوم این مسابقات در رقابت با نمایندگان بحرین ژاپن، تایپه، قزاقستان، پاکستان، هنگ کنگ و لائوس موفق شد با ثبت رکورد 21.25 ثانیه نفر سوم این گروه گردیده و به نیمه نهایی صعود کند.

همچنین علی خدیور دونده سرعتی و ملی پوش به علت کشیدگی عضله پا که در رقابت چند روز قبلش در مرحله مقدماتی دوی 400 متر رقم خورد، در مرحله مقدماتی ماده 200 متر شرکت نکرد و انصراف داد.

- 200 متر زنان: الهام کاکلی نماینده ایران در مرحله مقدماتی و گروه خود چهارم شد. دونده سرعتی و ملی پوش ایران با ثبت زمان 25.12 ثانیه در مرحله مقدماتی 200 متر به نیمه نهایی راه پیدا نکرد و به کار خود سرانجام داد. کاکلی در مجموع در رده 23 جای گرفت.

کانوپولو، صعود تیم مردان به نیمه نهایی

تیم کانوپولو مردان با وجود باخت 4 بر3 مقابل مالزی به عنوان تیم دوم به نیمه نهایی صعود کرد.

اسکواش، دومین باخت بانوان ایران

- تیم ملی اسکواش بانوان ایران صبح امروز دومین بازی خود را در مرحله گروهی مقابل هنگ کنگ برگزار کرد و 3 بر صفر مغلوب این تیم شد. در این دیدار فرشته اقتداری، غزال شریف پور 3 بر صفر به حریفان باختند و حدیث فرزاد نیز 3 بر یک باخت. فرزاد در اواسط ست سوم کمی دچار مصدومیت و کشیدگی عضله شد ولی تا سرانجام به بازی ادامه داد.

تیم اسکواش بانوان روز گذشته 3 بر صفر مغلوب هند گردیده بود و در ادامه مرحله گروهی عصر امروز به مصاف تایلند خواهد رفت. اندونزی و چین نیز دیگر حریفان دور مقدماتی تیم ایران هستند.

سوارکاری، تیم ایران در انتظار فینال پرش

مسابقات سوارکاری در بخش پرش تیمی از صبح امروز در جاکارتا برگزار گردیده است .در مسابقه صبح که مرحله نخست رقابت های تیمی بود 68 سوارکار از 17 کشور (هر تیم چهار نفر) رقابت کردند . تیم ایران هم متشکل از فرهنگ صادقی، آریانا روانبخش، مسعود مکاری نژاد و داوود پوررضایی رقابت خود را برگزار کردند.

بر اساس نتایج اعلام گردیده تیم ایران با توجه به امتیازات چهار سوار کار خود با قرارگرفتن در رده یازدهم، در مرحله نهایی با سایر تیم ها رقابت خواهد نمود. همچنین در رده بندی انفرادی مرحله نخست داوود پوررضایی در رتبه هفدهم مشترک ، آریانا روانبخش و فرهنگ صادقی در رتبه سی و یکم مشترک و مسعود مکاری نژاد در رده پنجاه و پنجم مشترک قرار گرفتند.

در مرحله نخست هر تیم با چهار ورزشکار شرکت کرد که سه نفری که امتیاز مناسب تری کسب کردند در مرحله نهایی در قالب تیم آن کشور شرکت می نمایند که بر این اساس تنها مسعود مکاری نژاد موفق به حضور در مسابقه انفرادی نشد. مرحله نهایی مسابقات تیمی پرش از ساعت 14 به وقت محلی شروع می گردد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 5 آبان 1397 شناسه مطلب: 24

به "آنلاین از جاکارتا ، صعود تفتیان و تیم کانوپولو به نیمه نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنلاین از جاکارتا ، صعود تفتیان و تیم کانوپولو به نیمه نهایی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید