ارتقای صندلی با عملکردشایسته

به گزارش آناسی، فرارسیدن نوروز باستانی سال 1400 را به همه هموطنان، به ویژه همکاران، سهامداران و مشتریان بانک کارآفرین تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، شادی و موفقیت روزافزون را در تمامی لحظات زندگی شخصی و کاریتان مسألت می کنم.

ارتقای صندلی با عملکردشایسته

سال 1399 سالی بسیار متفاوت برای تمامی مردم دنیا بود؛ اقتصاد و بازارهای مالی دنیا، فرایند بسیار پرالتهاب و نامطمئنی را پشت سر گذاشت. علاوه بر وجود ریسکهای سیاسی- مالی، اپیدمی ویروس کرونا بر سراسر دنیا سایه افکند و سلامتی مردم دنیا را به مخاطره انداخت و همه ما ، عزیزانی را در این بلای بزرگ از دست دادیم که یادشان را گرامی میداریم.

بنگاه ها و کسب وکارها به طور مستقیم، تحت الشعاع این مسأله قرار گرفتند. رکود بی سابقه ای، بسیاری از بخش های مختلف مالی را فرا گرفت. صاحبان خلاق بعضی از کسب وکارها به منظور برون رفت از این شرایط، تمهیداتی را اندیشیدند و با تغییر در شیوه فروش، خدمات و محصولات خود را ارائه کردند. جایگزینی روش های جدید در ارائه خدمات، موجب شد علیرغم فراگیری بحران کرونا، بعضی شرکت های مالی و مالی به موفقیت های خوب و غیرقابل انتظاری، دست یابند.

صنعت بانکداری کشور نیز با چالشها و مسائل عدیده و از جمله ادامه اعمال تحریم های ناعادلانه مالی روبه رو بود ، اما همکاران سیستم بانکی به نحوی، برنامه ریزی و عمل کردند که با کمترین چالش از این دوران گذار عبور کردند که با لطف خداوند به توفیقات نسبی در این زمینه دست یافته اند.

مروری بر عملکرد و کارنامه سال 1399 بانک کارآفرین، نشانگر آن است که همکاران عزیز توانستند با عملکرد شایسته، ارتقای صندلی و شان بانک کارآفرین را در کارنامه کاری خود ثبت نمایند. افزایش سهم بازار، رشد و بهینه سازی پرتفوی منابع، ارتقای هوشمندانه بهداشت اعتباری و رشد مصارف، بهبود نسبت درامدهای غیرمشاع به کل درامدها، وصول چشمگیر مطالبات غیر جاری ، مدیریت بهینه هزینه ها ، افرایش تعداد شعب سودآور، و تحقق اهداف عالیه بانک در مورد سودآوری ، از جمله دستاوردهای بسیار حایز اهمیت بانک کارآفرین در سال 1399 بود.

بازنگری در استراتژی و برنامههای راهبردی و بنیادین و تأثیرگذار در امور جاری بانک کارآفرین، ضرورتی را در مورد تازه گردانی هویت بصری بانک محرز نمود و تجدیدنظر در هویت بصری بانک با حمایت همه جانبه هیاتمدیره محترم و با بهره مندی از حضور اساتید صاحب سبک و نظر، کارشناسان حرفهای و خبره و به پشتوانه مطالعه و بررسیهای منظم و مستمر در یک دوره هشت ماهه اجرا شد که آثار مثبت آن برای بانک مشهود و محسوس است .

عقیده و اعتقاد تمامی همکاران بانک کارآفرین بر این عهد پایدار است تا در چارچوب ضوابط و مقررات و رعایت اصول حرفهای ، صندلی بانک کارآفرین را در شبکه بانکی و نزد مردم شریف ایران به عنوان یک بانک خصوصی و شفاف، حفظ کرده و آن را ارتقا بخشند.

هرروزتان نوروز و نوروزتان پیروز

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1672

به "ارتقای صندلی با عملکردشایسته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای صندلی با عملکردشایسته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید