از برقراری ارتباط مالی با بخش خصوصی اتریش استقبال می کنیم

به گزارش آناسی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران با تأکید بر اینکه همه کشورها باید بدعهدی های آمریکا در برجام را محکوم نمایند، گفت: ما پس از عادی شدن شرایط در آینده، قدرشناس پایبندی برجامی کشورها به تعهدات خود خواهیم بود.

از برقراری ارتباط مالی با بخش خصوصی اتریش استقبال می کنیم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

کیوان کاشفی در ملاقات با سفیر اتریش در تهران، اضافه نمود: اتریش تاکنون نسبت به برجام پایبند بوده و اطلاعاتی که ما از این کشور داریم نشان می دهد که اتریش قابلیت های مهمی به ویژه در پتروشیمی، ماشین آلات و فراوری تین کشور دارد و می تواند با انتقال تجربیات به فعالان مالی ایران یاری به سزایی داشته باشد.

کاشفی با بیان اینکه اطلاعات خوبی از ظرفیت های تجاری استان کرمانشاه در اختیار شما می گذاریم، به سفیر اتریش در تهران گفت: ما آمادگی کامل داریم برای واحدهای در دست اجرا مثل پتروشیمی چهارم و پالایشگاه دوم و صنایع غذایی از تجربیات کشور اتریش استفاده کنیم.

رئیس اتاق کرمانشاه اضافه نمود: پس از خروج آمریکا از برجام ارتباط مالی ما با اتریش قطع نشد و ما از برقراری ارتباطات مالی بیشتر با این کشور در بخش خصوصی استقبال می کنیم و این را به وسیله رایزن مالی و سفارتخانه دنبال می کنیم.

اتریش به آنچه در برجام در قبال ایران پیش بینی شده پایبند است

مایر، سفیر اتریش در تهران نیز در این ملاقات گفت: مشارکت مالی در سطح استانی و ملی بین اتریش و ایران انجام گرفته و شرکت هایی در حوزه تعیین مالی باید برای توسعه تجارت دوجانبه ورود نمایند.

او ادامه داد: اتریش به آنچه در برجام در قبال ایران پیش بینی شده پایبند است که انجام بگیرد.

او گفت: شرکت های در حوزه تعیین مالی باید بیشتر در معادلات مالی دو کشور وارد شوند.

مایر با تأکید بر توسعه همکاری های مشترک و همچنین همکاری با کرمانشاه، اضافه نمود: جمع بندی لازم انجام گرفته و مثلاً در استان کرمانشاه، در زمینه سایت پسماند، محیط زیست و.... همکاری لازم انجام خواهد گرفت.

سفیر اتریش در تهران گفت: اتریش ازلحاظ فناوری سبز در دنیا پیشرو است و تمایل به همکاری با ایران دارد و در زمینه گردشگری نیز اهدافی برای پیشبرد اهداف مالی در نظر گرفته شده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 700

به "از برقراری ارتباط مالی با بخش خصوصی اتریش استقبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از برقراری ارتباط مالی با بخش خصوصی اتریش استقبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید