برنی سندرز: دموکراسی پیروز شد

به گزارش آناسی، سناتور مستقل ایالت ورمونت به جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 و کامالا هریس، معاون رئیس جمهوری منتخب به خاطر پیروزی در این انتخابات تبریک گفت.

برنی سندرز: دموکراسی پیروز شد

برنی سندرز، سناتور مستقل ایالت ورمونت به شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت: این انتخابات درباره این بود که آیا ما به عنوان کشوری که به قانون اساسی، اجرای قانون و دموکراسی باور داریم باقی خواهیم ماند یا خیر. خدا رو شکر دموکراسی پیروز شد. برای جو بایدن و کامالا هریس در رهبری کشورمان بهترین ها را آرزو می کنم.

وی اضافه نمود: چالش بایدن متحد کردن آمریکایی ها خواهد بود.

سندرز توضیح داد: از نظر چالش های بسیار بزرگی که بایدن با آنها روبه روست از جمله نژادپرستی نظام مند، تغییرات آب و هوا، زیرساخت های در حال فروپاشی و هر چیزی که شما اسمش را ببرید، به او غبطه نمی خورم. این چیزی است که بایدن باید با آنها دست و پنجه نرم کند. در حال حاضر کار ما متحد کردن مردم است. به نظر من این برنامه ای است که برای همه مردم کارآمد خواهد بود.

وی تاکید نمود: چالش این است که صدایمان به همه مردم برسد و بگوییم ما صدای درد و رنج شما را می شنویم. اکنون زمان آن فرا رسیده که صدای قشر کارگر شنیده گردد و به مسائل و درد و رنج های آنها رسیدگی گردد.

سندرز گفت: بایدن قدرت و اختیار بسیار قوی برای اجرای یک برنامه مترقی پیرامون مسائلی چون مهاجرت، حداقل دستمزد و خدمات درمانی دارد.

وی در ادامه گفت: اگر به مسائل این کشور و آنچه مردم آمریکا می خواهند به صورت موردی نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که مردم برنامه ای می خواهند که از آنها، قشر کارگر، سیاه پوستان، سفید پوستان و لاتین تبارها حمایت کند. این برنامه ای است که آنها می خواهند و آنها می خواهند کنگره جرات و جسارت لازم را داشته باشد تا اختیاراتی را که دارد، در دست بگیرد. ،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1414

به "برنی سندرز: دموکراسی پیروز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنی سندرز: دموکراسی پیروز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید