بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، در شرایطی که توئیتر مدعی شده برای مشخص کردن پیام های دروغ پراکن در مورد واکسن کرونا از برچسب اطلاع رسانی استفاده کرده یا این پیام ها را پاک می کند، این کار را در مورد توئیت نیکی میناژ رپر مشهور کشور ترینیداد که در قاره آمریکا معروفیت زیادی دارد، انجام نداده است.

بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا

وی در توئیت خود مدعی شده تزریق واکسن کرونا باعث شده دوست خواهرزاده اش توان باروری خود را از دست بدهد. این در حالی است که هیچ شواهد علمی وجود ندارد که ثابت کند تزریق واکسن کرونا موجب مسائل باروری در زنان یا مردان می شود.

این رپر تصریح کرده خواهرزاده اش قصد ندارد واکسن کرونا بزند، زیرا دوستش با این کار نابارور شد. میناژ در توئیتر 22.6 میلیون نفر دنبال کننده دارد و مدعی شده عروسی این فرد که مذکر است به علت وقوع همین مشکل به هم خورده و افراد باید خود بدون تحت فشار قرار گرفتن در مورد واکسن زدن تصمیم بگیرند.

سخنگوی توئیتر در واکنش به انتقاد رسانه ها در مورد بی تفاوتی خود مدعی شده که این توئیت قوانین آن را نقض نمی کند. در عین حال این فرد توئیت های دیگری هم داشته و گفته خود حتماً واکسن می زند، زیرا می خواهد به مسافرت های کاری برود و بسیاری از کشورها بدون واکسینه شدن چنین اجازه ای نمی دهند. توئیتر قبلاً مدعی شده بود با انتشار اخبار دروغ در مورد واکسن کرونا مقابله می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1908

به "بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید