حدادی: متاسفانه وزش باد باعث شد که پرتاب هایم برگردد، همه حق دارند از من انتظار داشته باشند

به گزارش آناسی، پرتابگر دیسک کشورمان گفت: متاسفانه امروز عملکرد خوبی نداشتم و وزش باد در پرتاب هایم تاثیر منفی گذاشته بود.

حدادی: متاسفانه وزش باد باعث شد که پرتاب هایم برگردد، همه حق دارند از من انتظار داشته باشند

احسان حدادی پرتابگر دیسک کشورمان درباره کسب مقام چهارم در بازی های کشورهای اسلامی گفت: متاسفانه من امروز عملکرد خوبی نداشتم. البته بدنم آماده بود و فکر می کردم خیلی بهتر پرتاب می کنم اما متاسفانه به خاطر باد در ورزشگاه نمی توانستم دیسک های خود را پرتاب کنم و بیشتر این دیسک ها برمی گشت. برای بیشتر بچه ها وزش باد خوب بود و رکوردهایشان را زدند .

او اضافه کرد: البته امیدوارم در بازی های آسیایی یک رقابت خود با دوستانی که اینجا پرتاب کردند داشته باشم چون پرتابگر قطری رکورد خودش را زد و پرتابگر کویتی خیلی سال بود که 62 متر پرتاب نکرده بود و پرتابگر مالزی هم با مشکل باد روبرو شد و نتوانست خوب پرتاب کند. در مجموع این مسابقه است و برد و باخت دارد و امروز هم این طور برایم رقم خورد و امیدوارم در بازی های آسیایی سال آینده پنجمین طلای خود را به دست آورم.

حدادی درباره اینکه سطح مسابقات چطور بود، گفت: متاسفانه اینجا ورزشگاه دو و میدانی نیست و نمی توانیم بگوییم رکوردهایی که در ورزشگاه اختصاصی می شود بزنیم در اینجا هم به همین صورت است. در بیشتر مواقع دو و میدانی در ورزشگاه برگزار می شود اما در اینجا دور تا دور ورزشگاه باز است و وزش باد برای بعضی از رشته های ورزشی خوب است و برای یکسری از رشته ها خیلی بد است. در مجموع سطح مسابقات بالا است و همه کشورها روی دو و میدانی خود کار کردند و نتایج خوبی هم به دست می آورند. امیدوارم کاروان کشورمان در این دوره از مسابقات بهترین عملکرد داشته باشد.

پرتابگر دیسک کشورمان درباره اینکه انتظار از حدادی بالا است، گفت: به حق است که انتظارات بالا باشد چون من مدال المپیک دارم. خودم هم انتظار داشتم که پرتاب خوبی داشته باشم اما از محل اقامت بیرون آمدم وزش باد را مشاهده کردم گفتم که کارم سخت است. هر چقدر پرتابگرها آماتورتر باشند این بادها کمکشان می کند اما هر چه حرفه ای تر باشید باید بدانید کجا پرتاب کنیم که پرتابتان به باد بخورد. اگر می توانستم استفاده کنم وزش باد برایم خوب بود اما این باد برای من خوب نبود.

خبرنگاران ورزشی پایه و آبی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 21 مرداد 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2228

به "حدادی: متاسفانه وزش باد باعث شد که پرتاب هایم برگردد، همه حق دارند از من انتظار داشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: متاسفانه وزش باد باعث شد که پرتاب هایم برگردد، همه حق دارند از من انتظار داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید