خبیری: هیئت مدیره دخالتی در قرارداد ها ندارد، مصدومیت دیاباته طبیعی است

به گزارش آناسی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما با قرارداد های بازیکنان کاری نداریم و در خصوص جزییات نیز دخالتی نمی کنیم.

خبیری: هیئت مدیره دخالتی در قرارداد ها ندارد، مصدومیت دیاباته طبیعی است

حسین خبیری عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در تبادل نظر با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره مخالفت با افزایش مبلغ قرارداد عالیشاه اظهار کرد:هیئت مدیره کاری با قرارداد بازیکنان نداشته و دخالتی در جزئیات نمی نماید و تنها درباره مسائل کلان باشگاه تصمیم گیری می نماید.

خبیری درباره مصدومیت شیخ دیاباته گفت: مصدومیت در فوتبال یک موضوع طبیعی است و برای هر بازیکنی رخ می دهد. دیاباته تست های پزشکی در مرکز ایفمارک را با موفقیت سپری کرد و پس از آن باشگاه با او قرارداد بست و مصدومیت برای پس از عبور این فرآیند بود. دوران مصدومیتش 4 الی 6 هفته طول می کشد.2 هفته مسابقات لیگ تعطیل است و دیاباته در این مدت تنها نمی تواند تیم را همراهی کند.

او درباره اینکه گفته می شود لوکادیا با اخذ تابعیت ایرانی میخواهد برای تیم ملی ایران بازی کند، گفت: نه، این بازیکن هم گفت که نمی تواند این کار را انجام بدهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره زمان برگزاری دربی سرخابی ها گفت: من نمی توانم بگویم که این موضوع خوب یا بد است و کادر فنی و کارشناسان باید در این باره نظر بدهند. بعلاوه درباره مسائل فنی زیاد نمی توانم صحبت کنم. به هر حال این موضوع به شرایط تیم ها برمی شود. به نظرم قبل از جام جهانی تنور مسابقات داغ تر است و انگیزه ها بیشتر است.

خبیری درباره شرایط پرداخت قرارداد بازیکنان گفت: ما 2 هفته پیش بخشی از مبلغ قرارداد ها را دادیم و پاداش ها هم بازی به بازی که پیروز می شویم به بازیکنان می دهیم.

او درباره شرایط محل تمرین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما در پی زمین تمرین مناسب هستیم تا فشار بر روی استادیوم کاظمی وارد نشود. عوامل باشگاه این موضوع را پیگیری می نمایند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره شرایط اسد بیگی گفت: کمیته مشخص شرایط رای پرونده اسد بیگی را گفت و او مسئله ای برای بازی در پرسپولیس ندارد.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 مهر 1401 بروزرسانی: 2 مهر 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2253

به "خبیری: هیئت مدیره دخالتی در قرارداد ها ندارد، مصدومیت دیاباته طبیعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبیری: هیئت مدیره دخالتی در قرارداد ها ندارد، مصدومیت دیاباته طبیعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید