عاملان تیراندازی به مأموران حفاظت منابع طبیعی بندرگز دستگیر شدند

به گزارش آناسی، عاملان تیراندازی به مأموران حفاظت منابع طبیعی بندرگز دستگیر شدند.

عاملان تیراندازی به مأموران حفاظت منابع طبیعی بندرگز دستگیر شدند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، شامگاه پنج شنبه چند قاچاقچی چوب در یکی از مناطق جنگلی بندرگز به سمت نیرو های حفاظتی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان تیراندازی کردند.

نیرو های حفاظتی در حال گشت زنی بودند که به یک فقره قاچاق چوب برخورد می نمایند و در ادامه یکی از متخلفان با سلاح شکاری به قصد تهدید سمت یکی از قرقبانان تیراندازی می نماید که خوشبختانه تیر به نیرو های منابع طبیعی اصابت نمی نماید.

همچنین قاچاقچیان با سلاح به سمت سرجنگلبان و فرمانده یگان حفاظت شهرستان نشانه رفته وی را تهدید می نمایند که با ایستادگی نیرو های حفاظتی شهرستان متخلفان با رها کردن وسیله نقلیه خویش اقدام به فرار می نمایند.

اما شامگاه آدینه فرمانده انتظامی بندرگز خبر از دستگیری دو نفر از عاملان درگیری با ماموران حفاظت منابع طبیعی این شهرستان خبرداد.

سرهنگ مهدی مهدوی نیا در تشریح این خبر گفت: به دنبال اعلام مرکز 110 مبنی بر حضور قاچاقچیان چوب در یکی از مناطق شهرستان بندرگز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار نهاده شد و دو تیم از ماموران یگان امداد و گشت کلانتری به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: با حضور پلیس در محل معین شد سه قاچاقچی با یک دستگاه وانت قصد جابجایی چوب قاچاق را داشتند که در بین راستا با ماموران زحمت کش اداره منابع طبیعی درگیر و پس از تیراندازی با سلاح شکاری از محل متواری می شوند.

فرمانده انتظامی بندرگز گفت: در تحقیقات پلیسی و به وسیله استعلام پلاک خودرو، هر سه متهم شناسایی و ماموران به مخفیگاهشان اعزام شدند که قبل از حضور پلیس، متهمان از آنجا متواری شده بودند.

وی اضافه کرد: متهمان که عرصه را بر خود تنگ دیده بودند خاتمه خود را به پلیس معرفی کردند.

سرهنگ مهدوی نیا توضیح داد: در آنالیز سوابق متهمان معین شد که از سارقان و قاچاقچیان سابقه داری هستند که سوابق متعدد سرقت و قاچاق چوب را در پرونده خود دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1735

به "عاملان تیراندازی به مأموران حفاظت منابع طبیعی بندرگز دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان تیراندازی به مأموران حفاظت منابع طبیعی بندرگز دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید