تور چین ارزان: فاجعه احتمالی در چین درصورت لغو محدودیت های کرونایی

به گزارش آناسی، نتایج یک تحقیق آماری حاکی از آن است که دولت چین درصورت برداشتن محدودیت های کرونایی ممکن است با یک فاجعه در تعداد بالای مبتلایان به ویروس کرونا روبرو گردد.

تور چین ارزان: فاجعه احتمالی در چین درصورت لغو محدودیت های کرونایی

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، طبق تحقیقات ریاضی دانان دانشگاه پکنینگ چین درصورت قطع سیاست سختگیرانه به وسیله کاهش محدودیت های سفر، چین ممکن است با 630 هزار ابتلای روزانه به کرونا روبرو گردد.

در گزارشی که در هفته نامه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری منتشر شده ریاضیدانان معتقدند که چین توانایی لغو محدودیت های مسافرتی بدون واکسیناسیون اثربخش و یا استفاده از راه های درمانی خاص را ندارد.

طبق ارزیابی تازه درصورتی که چین سیاست آمریکا را دنبال کند، تعداد مبتلایان تازه روزانه در این کشور میتواند به 637155 نفر افزایش یابد.

درصورت دنباله روی از راهبرد بریتانیا این تعداد به 275793 و درصورت الگوبرداری از فرانسه تعداد مبتلایان می تواند تا 454198 نفر افزایش یابد.

این برآوردها حاکی از احتمال شیوع گسترده ویروس در این کشور است که می تواند بار آن بر سیستم درمانی کمرشکن باشد.

چین در روز گذشته (27 نوامبر) 23 مورد تازه کرونا را گزارش داد و روز آدینه نیز سازمان جهانی بهداشت سویه تازهی از ویروس کرونا را در آفریقای جنوبی شناسایی کرد که باعث نگرانی بسیاری از کشورها شده و از همین رو بعضی از دولت ها محدودیت های تازه مسافرتی را وضع نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2026

به "تور چین ارزان: فاجعه احتمالی در چین درصورت لغو محدودیت های کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین ارزان: فاجعه احتمالی در چین درصورت لغو محدودیت های کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید