فراخوان طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت منتشر شد

به گزارش آناسی، خبرنگاران/خراسان رضوی فراخوان طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت به همت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد منتشر شد.

فراخوان طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت منتشر شد

جهت دریافت مشاوره خدمات اندازه کاتالوگ در فتوشاپ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با هدف قدردانی از کوشش و ایثار و فداکاری کادر درمان و سلامت کشور اعم از پزشکان، پرستاران و به یاران، به ویژه در شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا و پاسداشت مقام شهدای سلامت که در راستا مراقبت از جان و درمان هم وطنان، از جان خویش گذشتند، فراخوان ملی طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت را منتشر می کند.

موضوع این فراخوان طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت و پاسداشت شهدای جامعه پزشکی کشور در مبارزه با بیماری های همه گیر و کروناست. به همین دلیل شهرداری مشهد از تمام هنرمندان مجسمه ساز و طراح برای ارائه آثار خود و شرکت در این رویداد دعوت به عمل آورده است.

شرایط شرکت در این رویداد به این شکل است که طراحی یادمان مذکور می تواند اعم از فیگوراتیو، یا انتزاعی و یا تلفیق این دو باشد. تصاویر ارسالی آن ها به دبیرخانه این رویداد باید از سه نمای ماکت پیشنهادی شان باشد. همچنین عنوان و شرحات اثر باید درج گردد.

هنرمندان شرکت نماینده باید مشخصات فنی اثر شامل متریال و تکنیک ساخت اثر را به صورت کامل شرح دهند. گفتنی است که فرمت عکس های ارسالی باید jpg و با کیفیت DPL300 باشد.

داوری اولیه آثار صرفا بر روی تصاویر ارسالی هنرمندان انجام می گردد و راه یافتگان به مرحله بعد باید برای داوری نهایی، ماکت اثر خود را ارسال نمایند. ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد ایده و تصویر ماکت ارسالی در داوری بهتر آثار موثر است. ضمن اینکه در موضوع ایمیل عنوان فراخوان یادمان شهدای مدافع سلامت ذکر گردد.

هنرمندان مجسمه ساز باید صرفا فایل تصاویر و شرحات طرح 3D یا ماکت پیشنهادی خود در موضوعات فراخوان را حداکثر تا تاریخ 31 شهریورماه 1399 به نشانی ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

همچنین علاقه مندان به شرکت در این رویداد فرهنگی می توانند تصاویر آثار خود را به دبیرخانه این رویداد به آدرس مشهد، انتهای بلوار شهید بهشتی، داخل بوستان کوهسنگی، خانه هنرمندان شهرداری مشهد ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.art.mashhad.irمراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 05138413900 تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1284

به "فراخوان طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان طراحی یادمان شهدای مدافع سلامت منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید