نمونه مدل های تزئین و چیدمان اتاق نشیمن لوکس و مدرن

به گزارش آناسی، بسیاری از افراد در خانه بیشتر وقتشان را در اتاق نشیمن می گذرانند. اتاق نیشمن مکانی است که برای استراحت، گپ و تبادل نظر، مطالعه و حتی انجام امور کاری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل چیدمان اتاق نشیمن باید به طرزی باشد که برای انجام تمامی اموری که در بالا گفته شد ایده آل باشد. در مطالب پیشین در خصوص نحوه چیدمان صحیح و تزئین دکوراسیون اتاق نشیمن موضوعاتی را بیان کردیم؛ در این قسمت نیز قصد داریم به دو نکته مهم در دکوراسیون اتاق نشیمن خانه اشاره کنیم تا با توجه بیشتر به آنها قادر باشید دکوراسیونی ایده آل در اتاق نشیمن خود بوجود بیاورید.

نمونه مدل های تزئین و چیدمان اتاق نشیمن لوکس و مدرن

یکی از اشتباهات مرسوم در دکوراسیون اتاق نشیمن اضافه نکردن رنگ ها کافی به اتاق است. از آنجایی که بیشتر دیوارهای نشیمن ها رنگی خنثی و بعضا سفید دارند می توانید از این فرصت استفاده نموده و رنگ های جدید و جذاب را به دکوراسیون نشیمن خود اضافه کنید. البته یک قانون در این زمینه وجود دارد و آن قانون 20/80 است یعنی بهتر است از ترکیب 80 درصد رنگ خنثی و 20 درصد رنگ های جدید در دکوراسیون نشیمن خود بهره ببرید. همانطور که می دانید رنگ سفید و بطور کلی رنگ های خنثی خیلی راحت به رنگ های دیگر اجازه خودنمایی و دیده شدن می دهند. می توانید از کوسن های رنگارنگ بروی مبلمان راحتی خود بهره ببرید. اینکار به رنگ های خنثی نیز جذابیت می بخشد و آنها را کامل تر می نماید.

مورد دوم نورپردازی اتاق است. سعی کنید از سیستم های روشنایی متعددی برای روشن کردن اتاق نشیمن خود بهره ببرید. لامپ های سقفی در کنار لامپ های رومیزی و زمینی در صورت استفاده صحیح می توانند تعادل زیبایی در اتاق نشیمن بوجود بیاورند. از آنجایی که اتاق نشیمن بعضا برای مطالعه هم مورد استفاده قرار می گیرد سعی کنید از لامپ های متمرکز شونده نیز در آن بهره ببرید.

منبع: اتاق
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1367

به "نمونه مدل های تزئین و چیدمان اتاق نشیمن لوکس و مدرن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمونه مدل های تزئین و چیدمان اتاق نشیمن لوکس و مدرن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید