نگران مصدومیت های زیاد استقلال هستم، از طاهرخانی باید حمایت گردد

به گزارش آناسی، علی چینی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی از استقلال در اربیل دیدیم و حق آبی پوشان در آن بازی پیروزی بود. تنها دقایق اندکی بازیکنان تیم عراقی توانستند خودی در زمین نشان دهند و در بیشتر دقایق بازی تحت تاثیر حرکات بازیکنان استقلال بودند.

نگران مصدومیت های زیاد استقلال هستم، از طاهرخانی باید حمایت گردد

وی اضافه نمود: استقلال هرچقدر در امور فنی پیشرفت می نماید، شانسی بیشتر از این تیم رویگردان می گردد. از زمین بد و ناهموار اربیل که بگذریم، مصدومیت قائدی هم پیش آمد و این موضوع به آبی پوشان هم ضربه روحی زد و هم به لحاظ تاکتیکی و تکنیکی آنها را عقب انداخت.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: استقلال خارج از خانه یک امتیاز با ارزش گرفت و باید قدر این امتیاز را دانست. گرچه به دلیل فزونی محسوسی که در زمین داشتند این مساوی خیلی دلچسب نبود، اما همین یک امتیاز هم در روز آخر بازیهای گروهی به درد ما می خورد.

چینی تاکید نمود: آبی پوشان به بالاترین سطح ممکن در فوتبال رسیده اند. اما متاسفانه مصدومیت بلای جان این تیم شده است. اگر بحث مصدومیت ها و بالا رفتن تعداد آنها نبود من از همین الان با اطمینان می گفتم این تیم به عنوان صدرنشین از گروهش صعود می نماید.

پیشکسوت آبی پوشان در مورد پنالتی خط دفاعی این تیم مقابل الشرطه گفت: نباید از هیچ یک از بازیکنان به خصوص طاهرخانی جوان ایراد گرفت. بچه های استقلال بازیهای سنگین و فشرده ای را پشت سر گذاشته بودند و آن اتفاق برای هر بازیکنی می توانست روی دهد. طاهرخانی مقابل الکویت، الوحده، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس و همین الشرطه بازیهای خوبی کرد و حتی اگر اشتباهی هم نموده باشد نباید آنقدر به او هجمه وارد کرد تا نابود گردد. همین طاهرخانی در صورت حمایت می تواند تبدیل به یک مجید حسینی دیگر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 859

به "نگران مصدومیت های زیاد استقلال هستم، از طاهرخانی باید حمایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگران مصدومیت های زیاد استقلال هستم، از طاهرخانی باید حمایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید