هیچ آتش نشانی در تهران به کرونا مبتلا نشده است

به گزارش آناسی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به امروز هیچکدام از ماموران آتش نشان در تهران به این بیماری مبتلا نشدند.

هیچ آتش نشانی در تهران به کرونا مبتلا نشده است

به گزارش آناسی، جلال ملکی در گفتگو با مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به الان از مأموران آتش نشانی به این بیماری مبتلا شده اند یا خیر، اظهار کرد: تا به امروز هیچ مورد مستندی که مأموران آتش نشان به کرونا مبتلا شده باشند و یا اینکه به دلیل این بیماری در بیمارستان بستری شده باشند نداشته ایم.

وی افزود: بنا بر اعلام پزشک معتمد سازمان آتش نشانی تهران برخی همکاران مستعد این بیماری بوده اند که به توصیه پزشک چند روزی را داخل خانه بودند و بعد از یک دوره استراحت وضع جسمی آنها خوب و مجدد به کار بازگشتند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، احتمال می دهیم این همکاران شاید درگیر گونه خفیف این بیماری باشند ولی باز طبق اعلام پزشک معتمد سازمان نتیجه تست کرونا هیچ کدام آنها مثبت نبوده است.

وی ادامه داد: البته این را هم بگویم که چند نفر از همکاران ما مشکوک به کرونا بودند و در بیمارستان هم بستری شدند اما پس از آنکه جواب تست کرونای آنها اعلام شد خوشبختانه کرونا منفی بود.

ملکی در پایان یادآور شد: همکارانی که از یک تا 15 روز در خانه به توصیه پزشک استراحت کردند تمامی حقوق و مزایای آنها مانند سایر همکاران پرداخت می شود و مسئله ای از نظر مالی و حقوقی برای آنها پیش نمی آید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 شهریور 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1197

به "هیچ آتش نشانی در تهران به کرونا مبتلا نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ آتش نشانی در تهران به کرونا مبتلا نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید