تور ارزان گرجستان: پسر سیروس گرجستانی چطور جاسوس سرجوخه شد؟

به گزارش آناسی، بازیگر سریال سرجوخه گفت: مدتی بود که من به علت از دست دادن پدرم سیروس گرجستانی از کارهایم عقب افتادم یا بهتر است بگویم حال روحی ام طوری نبود که بخواهم کاری انجام بدهم و روی کاری متمرکز شوم.

تور ارزان گرجستان: پسر سیروس گرجستانی چطور جاسوس سرجوخه شد؟

با ما سفر کنید و با تور ارزان گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش اندازه، سیاوش گرجستانی درباره بازی در سریال تلویزیونی سرجوخه گفت: سریال تلویزیونی سرجوخه آخرین کار من در عرصه بازیگری است که همچنان این سریال در حال پخش است، اما قسمت های مربوط به بازی من در این سریال به اتمام رسیده است.

وی به همین دلیل ابراز کرد: سریال سرجوخه اولین تجربه کاری من در عرصه سینما و تلویزیون نیست، من 38 سال دارم و از سن 18 سالگی وارد دنیای هنر گریم شدم و پس از آن 13 سال فقط در عرصه گریم فعالیت داشتم و در حال حاضر چند سالی است که گریم را به طور کلی کنار گذاشتم وارد عرصه مستندسازی و فیلم کوتاه برای تلویزیون شده ام، در کنار مستند سازی و فیلم کوتاه در عرصه بازیگری به ویژه بازیگری تئاتر فعالیت دارم.

گرجستانی با اشاره به چگونگی حضور خود در سریال سرجوخه ابراز کرد: مدتی بود که من به علت از دست دادن پدرم سیروس گرجستانی از کارهایم عقب افتادم یا بهتر است بگویم حال روحی ام طوری نبود که بخواهم کاری انجام بدهم و روی کاری متمرکز شوم.

به جز این اتفاق سه سالی است که بیشتر از هر چیزی دغدغه فیلمسازی داشتم که ماحصل دغدغه من شد چند قسمت از اپیزود های مجموعه سریالی مستند رخ که برای شبکه مستند فراوری شد، این مجموعه مستند پرتره هایی بود از بازیگران و کارگردانان مشهور سینما که در ایام نوروز از شبکه مستند سیما پخش شد.

این بازیگر و کارگردان سینما بعلاوه اعلام کرد: در کنار این فعالیت ها یک فیلم کوتاه را کارگردانی کردم و در حین نوشتن دومین فیلم داستانی خود بودم که متوجه شدم دلم برای بازیگری تنگ شده چراکه آخرین تجربه بازیگری من به حدود سه سال پیش در یک تئاتر باز می شود و این وقفه باعث شده بود که دوستانم دیگر من را به عنوان بازیگر نمی شناختند.

همین موضوع باعث شد که با پیشنهاد احمد معظمی برای بازی در سریال سرجوخه علی رغم اینکه نقش پیشنهادی نقش کوچکی بود، اما سریع این پیشنهاد را بپذیرم و در این مجموعه پر مخاطب بازی کنم.

وی به همین دلیل اعلام کرد: نقشم در سریال سرجوخه شاید کوتاه بود، اما نقش خوبی بود و حضور در این نقش باعث شد پس از پخش برای حضور در یک سریال تلویزیونی دیگر در قالب نقشی بهتر و محوری تر قرارداد ببندم.

گرجستانی با اشاره به تجریه خود از حضور در یک سریال با ژانر جاسوسی امنیتی تاکید نمود: احمد معظمی خارج از فضای کاری دوست و رفیق چندین سال من بوده است و بر اساس این رفاقت قبلا هم از طرف وی پیشنهاد بازی داشتم، اما به علت فعالیت هایی که در عرصه تئاتر و فیلمسازی داشتم نشده بود که پیشنهاداتش قبول کنم و در کارهایش بازی کنم.

از طرفی من جزو بچه های تنبلی بودم که حتی زمان زیادی صرف شد لیسانس خود را بگیرم و دقیقا زمان هایی به من پیشنهاد بازی در سریال ها داده می شد که مصادف با امتحانات خاتمه ترم من در دانشگاه بود به همین دلیل مجبور می شدم کار ها را رد کنم.

این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون به همین دلیل ابراز کرد: من معتقدم و یا بهتر است بگویم بعد از اینکه فیلمنامه سرجوخه را خواندم برداشتم این بود که این مجموعه تم جاسوسی ندارد بلکه سریال منتقدانه به بعضی مسائل داخل کشور است، سه شحصیت اصلی سریال سرجوخه و البته من بیشتر روی شخصیت کشمیری و غلامرضا تاکید می کنم.

این ها افرادی از جامعه هستند که درس خود را خوانده اند و خدمت سربازی خود را گذرانده اند، اما دقیقا پس از خاتمه این فعالیت ها دقیقا در زمانی که منتظر هستند تا نتیجه کار خود را ببینند به هیچ نتیجه ای نمی رسند و این به خودی خود برای جوانان بسیار سخت است حتی خود من به عنوان یک جوان احساس می کنم هر چقدر کوشش کردم به آن نتیجه ای که می خواهم نرسیده ام.

البته منظور انسان های زیاده خواه نیست، اما به طور کلی سرجوخه نقدی است به این اتفاقات در جامعه و در واقع این سریال یک اکشن اجتماعی است.

گرجستانی با اشاره به اینکه سرجوخه هیچ شخصیت اصلی در خود ندارد توضیح داد: همانطور که مخاطبان دیده اند مجموعه تلویزیونی سرجوخه هیچ شخصیت اصلی ندارد که صرفا فقط آن شخصیت جاسوس باشد، خود من نیز در این سریال نقش یکی از جاسوس ها را بازی کردم و شخصیت اصلی نبودم.

تمام جاسوس ها در این سریال شخصیت های فرعی بودند که مکمل نقش های اصلی این سریال بودند بنابراین مخاطب هیچ تمرکزی روی شخصیت های جاسوس در سریال نمی بیند بنابراین برداشت من این است که سرجوخه یک دارم اجتماعی و اکشن است تا سریال جاسوسی امنیتی.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1994

به "تور ارزان گرجستان: پسر سیروس گرجستانی چطور جاسوس سرجوخه شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان گرجستان: پسر سیروس گرجستانی چطور جاسوس سرجوخه شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید