پیامک های کاربران پیکسل 3 خود به خود حذف می شوند!

به نظر می رسد گوگل هنوز توانایی عرضه یک گوشی بدون نقص را ندارد. از پیکسل نسل اول و دوم گرفته و حالا پیکسل نسل سوم، شاهد انواع و اقسام مسائل عجیب و غریب هستند که البته اغلب با بروزرسانی نرم افزاری هم قابل حل بوده اند. صدای نویز بلندگوها، داغ شدن بیش از اندازه در زمان شارژ و برخی مسائل در مدیریت حافظه رم در گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال را که کنار بگذاریم، این گوشی ها حالا یک مشکل عجیب و غریب جدید پیدا شده که در آن، پیامک کاربران حذف می گردد.

پیامک های کاربران پیکسل 3 خود به خود حذف می شوند!

گوگل قول داده مشکل مدیریت حافظه رم را در هفته های پیش رو و با عرضه یک بروزرسانی نرم افزاری حل نماید. درواقع به نظر می رسد مشکل جدید از همین مشکل مدیریت حافظه رم نشات می گیرد. مدیریت بد حافظه رم در این گوشی پیش تر موجب این شده بود برخی عکس های گالری پاک شوند و یا حتی در حین استفاده از یک اپلیکیشن، شاهد بسته شدن آن اپلیکیشن باشیم. حذف شدن پیامک های قدیمی نیز احتمالا به همین بخش مربوط می گردد.

طبق گزارش ها، این رفتار عجیب از گوشی در کاربرانی مشاهده شده که بروزرسانی امنیتی ماه نوامبر را دریافت نموده اند. فعلا در حال حاضر بهتر است کاربران گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال بروزرسانی ماه نوامبر را نصب ننمایند و یا قبل از نصب، از تمام پیامک های خود یک نسخه پشتیبان تهیه نمایند. گوگل نیز رسما اعلام نموده که از این مشکل مطلع است و به زودی برای برطرف آن بروزرسانی نرم افزاری منتشر خواهد نمود.

داستان به مشکل خوردن مدیریت حافظه رم در این گوشی ها را شاید بتوان به نوعی به حافظه رم چهار گیگابایتی این گوشی ها ارتباط داد. دیگر شرکت ها معمولا پرچمداران اندرویدی خود را حداقل با حافظه رم 6 گیگابایتی عرضه می نمایند و این مسائل عجیب و غریب را هم ندارند. شاید بهتر بود گوگل نیز سال جاری قید رم چهار گیگابایتی را بزند و سراغ یک رم 6 یا 8 گیگابایتی برای پرچمداران خود برود. شما درباره این موضوع چه فکر می کنید؟

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: بروزرسانی: 14 فروردین 1398 شناسه مطلب: 100

به "پیامک های کاربران پیکسل 3 خود به خود حذف می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیامک های کاربران پیکسل 3 خود به خود حذف می شوند!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید