چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در گرگان برگزار می گردد

به گزارش آناسی، معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: مرحله استانی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در دی ماه سال جاری در گرگان برگزار می گردد.

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در گرگان برگزار می گردد

جهت دریافت خدمات طرح الاچیق باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش آناسی از گرگان، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان، محمد مهدی برهانی گفت: چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در دی ماه سال جاری در همه استان ها و با توجه به ظرفیت فرهنگی، تاریخی و با تاکید بر تاریخ معماری و شهرسازی هر استان با هدف ارتقای حفاظت از میراث فرهنگی برگزار می گردد.

وی اضافه نمود: 3 دوره پیشین کنگره ملی تاریخ معماری و شهرسازی ایران در شهر بم برگزار شده که با تاثیر بسیار مطلوبی در شناخت تاریخ معماری و شهرسازی ایران همراه بوده است.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ادامه داد: زمان برگزاری این کنگره هشتم و نهم دی ماه سال جاری و محورهای برگزاری آن حوزه های فرهنگی، طبیعی شهرها و روستاهای تاریخی، منظر فرهنگی و منظر شهری و تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، میراث معماری و شهرسازی مدرن،باستان شناسی، معماری و شهرسازی، میراث آب و کشاورزی، میراث فرهنگی ناملموس و راه های فرهنگی و عناصر وابسته است.

برهانی توضیح داد: علاقمندان برای شرکت در این کنگره می توانند آثار خود را تا 20 آبان ماه به وسیله سایت www.golestan.chaui.ir ارسال نمایند.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: پس از داوری مقالات برتر و برگزیده به کنگره ملی که در سال آینده در شهر بم، ارسال می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 799

به "چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در گرگان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در گرگان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید