چگونه بفهمم کسی تماس هایم را مسدود کرده؟

به گزارش آناسی، بسیاری از ما، وقتی مجبور باشیم خطوطی طولانی تایپ کنیم، تماس تلفنی برقرار می کنیم یا voice می فرستیم، اما اگر با فردی تماس بگیرید و بار ها به در بسته خورده و نتوانید پیروز شوید چطور؟ آیا این به معنای مسدود یا بلاک شدن است؟

چگونه بفهمم کسی تماس هایم را مسدود کرده؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از نیویورک پست، اگر کسی تماس های شما را مسدود کند، هیچ اخطار رسمی دریافت نخواهید کرد، اما می توانید با جستجوی برخی علائم حدس درستی بزنید.

اولین نشانه ای که نشان می دهد مسئله ای وجود دارد واضح ترین است: شما تماس می گیرید و پیامک می فرستید، اما پاسخی دریافت نمی کنید. البته دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است این اتفاق بیفتد، اما یک شماره مسدود شده نیز بین احتمالات است.

در بیشتر موارد، به نظر می رسد پیام هایی که ارسال می کنید ارسال می شوند، اما شخصی که آن ها را برایش ارسال می کنید پیام ها را دریافت نمی کند. این سکوت اولین اشاره به شماست که چیزی اشتباه است.

قبل از وصل شدن تماس به سرویس پستی صوتی، زنگ ها را بشمارید

زمانی که با فردی تماس می گیرید و قبل از اتصال به صندوق پستی صوتی، تعداد زنگ های معمولی را می شنوید، که نشان می دهد یک تماس عادی است. اما اگر آن شخص شما را بلاک کرده باشد، قبل از انتقال به پست صوتی فقط یک زنگ را می شنوید.

البته توجه داشته باشید که الگوی تعداد زنگ های غیر معمول لزوماً به این معنی نیست که شماره شما مسدود شده است. ممکن است فقط به این معنا باشد که فرد همزمان با تماس شما با شخص دیگری صحبت می کند، تلفن را خاموش کرده است یا تماس را مستقیماً به پست صوتی ارسال می کند، بنابراین، کمی صبوری کرده و بعد دوباره تلاش کنید. اگر الگوی یک زنگ و اتصال مستقیم به پست صوتی ادامه یابد، احتمالاً ممکن است یک مورد مسدودی باشد.

پاسخ های اتوماتیک

اگر تماسی برقرار کنید و دائم پیامی اتوماتیک با موضوع مشترک مورد نظر در دسترس نیست دریافت کنید، ممکن است آن شخص شما را مسدود کرده باشد. پیام ها می توانند متفاوت باشند، اما نتیجه یکسان است. تماس شما انجام نخواهد شد البته آیت پیام به تنهایی، دلیل نمی شود، اما یک نشانه قوی است که شما بلاک شده اید.

ممکن است ماجرا، چیز دیگری باشد

منبع: انتخاب
انتشار: 1 دی 1401 بروزرسانی: 1 دی 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2290

به "چگونه بفهمم کسی تماس هایم را مسدود کرده؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه بفهمم کسی تماس هایم را مسدود کرده؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید