کلانتری: در 20 دقیقه ابتدایی نزدیک بود سکته کنم، هر موقع رفتم نفس راحت بکشید

به گزارش آناسی، سرمربی فجر سپاسی از مسائل موجود پیرامون تیمش انتقاد کرد.

کلانتری: در 20 دقیقه ابتدایی نزدیک بود سکته کنم، هر موقع رفتم نفس راحت بکشید

به گزارش خبرنگاران، فجر سپاسی امروز (دوشنبه) در هفته دوم لیگ برتر با یک گل مغلوب گل گهر شد. علی کلانتری، سرمربی فجر سپاسی در نشست خبری پس از این بازی اظهار کرد: شکل بازی را دیدیم. واقعا تیمی مانند فجر که تازه به لیگ برتر آمده مقابل تیمی مانند گل گهر به این شکل بازی کند، خوب است. ما در نیمه نخست موقعیت های خوبی داشتیم که از دست دادیم. گل گهر روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و این برای ما سخت است. اگر ما تحت فشار حریف بودیم و حرفی برای گفتن نداشتیم، مسئله ای نداشتیم. من از بازیکنانم راضی هستم.

او اضافه نمود: ما موقعیت هایمان را گل نکردیم که شاید از روی کم تجربگی بود. ما راه های نفوذ گل گهر را بسته بودیم ولی روی یک اتفاق گل خوردیم. جالب است بدانید که من هنگام گرم کردن متوجه شدم که از سه بازیکن سربازم نمی توانم استفاده کنم. ما در نبود سه بازیکن اصلی مان اینطوری بازی کردیم. این که سه بازیکن سرباز ما نتوانستند بازی کنند و پارسال هم مقابل ملوان چهار بازیکن مان نتوانستند بازی کنند، عجیب است. ما هنگام گرم کردن با 13 بازیکن کار کردیم. بپرسید و مسئولش را پیدا کنید.

سرمربی فجر سپاسی ادامه داد: این مسائل از سال قبل که در لیگ یک بودیم وجود داشت و هر روز یک مسئله ای داشتم. سر در نمی آورم که مشکل چیست. این موضوع باید حل شود. آن ها من را در برزخ می گذارند. اگر کلانتری می توانی کار کنی کار کن ولی اگر نمی توانی خدمت کنی برو و خیانت نکن. هر وقت نتوانستم خدمت کنم، می روم. اگر بدانم که با رفتن من سربازان می توانند بازی کنند، می روم. این موضوع در روحیه تیم تاثیرگذار است.

کلانتری گفت: من اصلا در 20 دقیقه ابتدایی نیمه نخست تمرکز نداشتم و از دستیارانم خواستم که راهی برای جایگزینی این سه نفر پیدا کنند. منِ کلانتری واقعا مظلوم هستم. دست هایی که باید هر روز به ما کمک کنند، کار نمی کند. یکی تز می دهد که 500 میلیون تومان هر نفر بابت صعود گرفته است. شما که خیرتان به ما نرسیده، شر نرسانید و به کارتان برسید. من برای گرفتن بازیکن نگاه به در می کنم تا ببینم چه کسی سرباز شده است.

او گفت: پیج های فیک درست کرده اند که بگویند اوضاع تیم خوب است ولی دروغ است. شاید در 20 دقیقه اول سکته کرده بودم. من سالم کار می کنم و یک قران پول از کسی نمی گیرم. من جلوی چه چیزی را گرفتم که از من ناراحت هستند. از آن طرف در بازی با نساجی یک گل آفساید به ما زدند. این جا داور اشتباه اوت گرفته و می گوید یک اوت اشتباه گرفتم، چه اشکالی دارد؟ همین توپ به گل تبدیل شد. ما مظلوم هستیم و با بضاعتی که داریم، خوب عمل می کنیم. اگر کلانتری جای کسی را تنگ کرده یا از من خوشتان نمی آید بگویید. یک نفر بارها گفته از من خوشش نمی آید. چه کار می خواهید بکنید؟ آش کشک خالته، بخوری پاته، نخوری پاته من سرمربی هستم. هر موقع رفتم نفس راحت بکشید. ما محکم ادامه می دهیم.

سرمربی فجر سپاسی در سرانجام در پاسخ به این سوال که دلیل درگیری جوان و فلاح چه بوده است، گفت: سلام به ایشان برسانید!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1974

به "کلانتری: در 20 دقیقه ابتدایی نزدیک بود سکته کنم، هر موقع رفتم نفس راحت بکشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: در 20 دقیقه ابتدایی نزدیک بود سکته کنم، هر موقع رفتم نفس راحت بکشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید