کمیل قاسمی در جلسه اتحادیه جهانی کشتی حضور یافت

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران، در جلسه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، ابتدا هر کدام از اعضای حاضر در نشست گزارشی از شرایط کرونا و شرایط ورزشکاران رشته کشتی در کشور خود را ارایه دادند که حاکی از درگیری شدید این کشورها با ویروس کرونا بود.

کمیل قاسمی در جلسه اتحادیه جهانی کشتی حضور یافت

کمیل قاسمی نماینده ایران در این کمیسیون در خصوص برگزاری این نشست گفت: در این جلسه همه اعضا به جز جردن باروز حضور داشتند و اعلام شد که به جای مسابقات جهانی، رقابت های جام جهانی طی هفت روز (دو روز کشتی آزاد، دو روز کشتی فرنگی، دو روز کشتی زنان) در بلگراد صربستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مسابقات به نفرات برتر هر وزن 10 هزار فرانک سوئیس اهداء می گردد و هنوز تصمیم گیری نشده است که به نفرات سوم مشترک جایزه پرداخت می گردد و یا فقط به یک نفر جایزه اهدا خواهد شد.

قاسمی اضافه کرد: تمامی ورزشکاران کشورهای حاضر در جام جهانی باید با تست کرونا از کشورشان 72 ساعت قبل به شهر محل برگزاری مسابقات وارد شوند و پیش از رقابت ها نیز از نفرات تب سنجی صورت می گیرد و نفرات مشکوک حق شرکت در مسابقات را ندارند.

کمیل قاسمی (ایران)، جردن باروز (آمریکا)، اودونایو آدکورویه (نیجریه)، آرسن جلفالکیان (ارمنستان)، صوفیا ماتسون (سوئد)، ملونین نومونوی (فرانسه) و سان یان یان (چین) اعضای کمیسیون اتحادیه جهانی کشتی را تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1445

به "کمیل قاسمی در جلسه اتحادیه جهانی کشتی حضور یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیل قاسمی در جلسه اتحادیه جهانی کشتی حضور یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید