گام بلند آمازون برای تحویل سریعتر کالاها

به گزارش آناسی، خبرنگاران- شرکت آمازون برای توسعه شبکه حمل کالا و تحویل سریعتر آن 11 فروند بوئینگ 300-767 خریداری کرد.

گام بلند آمازون برای تحویل سریعتر کالاها

به گزارش خبرنگاران، این هواپیماها که هفت فروند آنها از دلتا ایرلاینز و چهار فروند از وست جت خریداری خواهد شد، تا سال 2022 به شبکه حمل هوایی آمازون خواهند پیوست.

آمازون در ژوئن 12 فروند بوئینگ 300-767 تبدیل شده به هواپیمای باری را از گروه خدمات حمل هوایی اجاره نموده و شمار هواپیماهای موجود در ناوگانش را به بیش از 80 فروند رسانده بود.

فروشگاه اینترنتی آمازون با هدف سرعت بخشیدن به حمل بسته های مشتریان و کامل کردن ظرفیت حمل شرکتهایی مانند یونایتد پارسل سرویس، در سالهای اخیر فعالیتهای حمل بار هوایی خود را به سرعت توسعه داده است. این شرکت در اکتبر اعلام نموده بود افزایش هزینه روی زیرساخت حمل احتمالا سالها ادامه خواهد داشت.

آمازون با توسعه فعالیتهای حمل کالا و داشتن ناوگانی شامل دهها هزار دستگاه ون باری، به کاهش اتکا به شرکتهای حمل بار ادامه داده است. این شرکت نه تنها تقریبا همه بسته های سفارشی مشتریانش را خود تحویل می دهد بلکه به رقیبی برای شرکتهایی تبدیل شده که تا چند سال پیش تقریبا همه کالاهای این شرکت را تحویل می دادند.

بر اساس گزارش ایسنا از بلومبرگ، انتظار می رود ناوگان هواپیماهای آمازون در سالهای آینده به 200 فروند رشد کند و از این نظر با یونایتد پارسل سرویس رقابت کند. آمازون معمولا از فرودگاههای کوچک و منطقه ای نزدیک به انبارهایش فعالیت می نماید.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1541

به "گام بلند آمازون برای تحویل سریعتر کالاها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گام بلند آمازون برای تحویل سریعتر کالاها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید