استقلال باید بیشتر شبیه خودش باشد، شانس آوردیم تماشاگر نیست!

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال شب گذشته در هفته بیست و ششم لیگ برتر در استادیوم آزادی مقابل نساجی با نتیجه تساوی یک - یک متوقف شد.

استقلال باید بیشتر شبیه خودش باشد، شانس آوردیم تماشاگر نیست!

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت استقلال در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به این بازی گفت: در مجموع بازی خوبی از نظر فنی از استقلال ندیدیم و شاید عادلانه ترین نتیجه همین مساوی بود که به دست آمد. زور این استقلال به تیم نساجی نمی رسید و شاید اگر بازی یک ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد بازیکنان استقلال به تیم خوب محمود فکری گل نمی زدند.

وی افزود: تیمی که این هفته ها به نام استقلال به زمین می رود هیچ شباهتی به آن استقلالی که در نیم فصل اول می دیدیم ندارد. خیلی عجیب است چون بازیکنان اصلا تغییر ننموده اند و تازه یک فوق ستاره مثل ارسلان مطهری هم نسبت به نیم فصل نخست به این مردان تیم اضافه شده، اما از نظر کیفیت فنی تیم دچار افتی فاحش شده است.

پیشکسوت آبی ها در مورد بسته بودن دست مجیدی در هفته های اخیر گفت: نمی توانم این حرف را بپذیرم. این خصلت فوتبال در نیم فصل دومش است و همه تیم ها در این مقاطع از سال بازیکنان متعددی را از دست می دهند. نگاهی به لیست اغلب تیم ها نشان می دهد معمولا همه در این موقع از سال با محرومیت و مصدومیت هایی روبرو هستند. اما تیمی مثل استقلال آنقدر بازیکن توانمند دارد که بتوانند جای خالی بزرگان را پر نمایند.

صاحب جمعی توضیح داد: نمی دانم چرا مجیدی تمرکز لازم را ندارد اما آنچه تعیین است این است که او باید بر اوضاع تیمش بیشتر تسلط پیدا کند. این روزها به نظر می رسد در مجموعه استقلال به آنچیزی که کمتر توجه می گردد، مسائل فنی است و خیلی ها به دنبال رتق و فتق امور خود هستند. غافل از این که اولویت در تیمی مثل استقلال حتما مسائل فنی است.

وی افزود: این که مدیران مجموعه به دنبال درآمدزایی هستند اتفاق خوبی است. اما طوری نگردد که به دلیل نتایج نامطلوب فرصت عملیاتی شدن این طرح های مالی از سوی طرفداران به آنها داده نگردد. مدیران این مجموعه باید بدانند حتی اگر کل کارخانه های ایران را هم به نام استقلال نمایند، اگر این تیم نتیجه مطلوب را در زمین نگیرد، طرفداران راضی نیستند. در استقلال و پرسپولیس نتیجه در اولویت واقع شده است و نتیجه نگرفتن همه فرصتها را در بخشهای مختلف خواهد گرفت.

مدافع پیشین آبی پوشان خاطر نشان ساخت: شانسی که الان به تیم ما روی نموده بی تماشاگر بودن بازیهاست. به طور قطع اگر بازیها با تماشاگر برگزار می شد ما معضلی هم به اسم سکوها داشتیم و همین سکوها که امروز با پرچم های آبی فرش می شوند، مرکزی برای ایجاد التهاب، تنش و استرس در کادر فنی و کادر مدیریتی باشگاه می شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1242

به "استقلال باید بیشتر شبیه خودش باشد، شانس آوردیم تماشاگر نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال باید بیشتر شبیه خودش باشد، شانس آوردیم تماشاگر نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید