شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر در خوابگاه ها فراهم شد

به گزارش آناسی، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در اطلاعیه ای اظهار داشت: شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد در خوابگاه ها فراهم شد.

شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر در خوابگاه ها فراهم شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی طی اطلاعیه ای شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد در خوابگاه ها را گفت.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و بر اساس مصوبه هیات رییسه دانشگاه دانشجویان کارشناسی ارشد متقاضی خوابگاه که براساس مقررات اعلام شده در اطلاعیه خردادماه و در وقت مقرر پیش ثبت نام کرده اند و تایید استاد راهنمای ایشان توسط اداره خوابگاه ها دریافت شده است، می توانند به مدت یکماه از روز شنبه 14 تیرماه تا 13مرداد با شرایط ذیل اسکان داده شوند.

1) دانشجویان کارشناسی ارشد پذیرفته شده مطابق با اطلاعیه در روز چهارشنبه 11 تیرماه پیغامی به وسیله منوی پیغام ها پنل کاربری سامانه رفاهی دریافت می کنند که در آن شرایط پذیرش و نام خوابگاه اعلام شده است. همچنین برای دانشجویان پذیرفته نشده در این مرحله نیز پیغام عدم پذیرش ارسال می شود.

2) با توجه به اسکان یک یا دو نفر در اتاق مطابق با پروتوکل های ابلاغی و ظرفیت خوابگاه و اتاق ها برنامه ریزی اسکان انجام گرفته است.

3) دانشجویان پذیرفته شده لازم است پرینت گواهی سلامت خود را از سامانه خوداظهاری بیماری کرونا وزارت بهداشت (salamat.gov.ir) اخذ کرده و ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی و کارت دانشجویی و صرفا در روز های شنبه الی چهارشنبه مورخ 99/04/14 الی 99/04/18 ساعت 9 الی 12 برای شرکت در طرح غربالگری مرکز بهداشت دانشگاه در سالن تربیت بدنی دانشکده علوم حضور یابند و در صورت اخذ مجوز امکان حضور در خوابگاه فراهم می شود و در صورت عدم تایید اسکان امکان پذیر نیست.

* نکته مهم: امکان حضور در خوابگاه صرفا با شرکت در طرح مذکور و در زمانبندی اعلام شده است و در غیر از این زمان امکان پذیرش در خوابگاه نمی باشد.

4) به جهت جلوگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا، دانشجویان گرامی موظف به رعایت بهداشت شخصی و به خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلیه شرایط، عدم ازدحام در اتاق ها، استفاده از ماسک در فضا های بسته و عمومی و اجرای کلیه پروتوکل های بهداشتی و اطلاعیه های منتشره از طرف مرکز بهداشت دانشگاه می باشد.

5) در صورت عدم رعایت مفاد پروتکل های بهداشتی توسط دانشجو، لازم است فوری خوابگاه تخلیه شود.

6) در صورت مشکوک بودن به ابتلا به بیماری کرونا، ادامه اسکان منوط به اخذ گواهی سلامت از مراکز درمانی معتبر است.

7) در صورت بروز شرایط خاص پیرامون بیماری کرونا که تخلیه خوابگاه ها ضروری تلقی می شود، دانشجویان موظف هستند ظرف 48 ساعت پس از اعلام نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام کنند.

8) مطابق ابلاغ سازمان امور دانشجویان پذیرش میهمان (اولیا، خواهر، برادر، دوست و...) به هر نحو ممکن در خوابگاه ممنوع است و لازم است ورود و خروج با ارائه کارت دانشجویی انجام شود.

9) در سرانجام روز 99/05/13 لازم است خوابگاه توسط دانشجویان تخلیه شود، به همین جهت برنامه ریزی لازم به جهت استفاده از خوابگاه در این مدت را لحاظ نمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1198

به "شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر در خوابگاه ها فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر در خوابگاه ها فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید