قول وزیر صمت برای سامان دهی بازار خودروی داخلی

به گزارش آناسی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس و معادن مجلس گفت: وزیر صمت قول داده که ایده ای را برای سامان دهی بازار خودروهای داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

قول وزیر صمت برای سامان دهی بازار خودروی داخلی

عزت الله اکبری تالارپشتی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره با افزایش قیمت خودروهای داخلی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع مجلس قول داده که ایده ای را برای سامان دهی بازار خودروهای داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا در این ایده قرعه کشی فعلی خودرو ادامه خواهد یافت، گفت: این موضوع جزئی است و بیشتر مربوط به سیاست های اجرایی دولت و وزارت خانه است. باید از خودشان در این خصوص بپرسید.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: ما هیچ گاه ناامید نبودیم. با کوشش و برنامه ریزی، هر مسئله ای حل خواهد شد. امیدوارم دولت برنامه خوبی در مورد سامان دهی بازار خودروی داخلی داشته باشد و نگرانی مردم در این حوزه را برطرف کند.

تالارپشتی در سرانجام در مورد زمان ارائه برنامه سامان دهی بازار خودرو از سوی وزارت صمت به مجلس گفت: باید طی هفته های آینده این برنامه ارائه گردد. ما قول این موضوع را گرفته ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1983

به "قول وزیر صمت برای سامان دهی بازار خودروی داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول وزیر صمت برای سامان دهی بازار خودروی داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید