لیونل مسی به من اعتماد دارد

به گزارش آناسی، درحالیکه باشگاه بارسلونا برای برگزاری انتخابات ریاست باشگاه در روز 24 ژانویه آماده می شود خوان لاپورتا یکی از نامزدهای مهم این انتخابات مدعی شد حمایت لیونل مسی را دارد و همین حمایت باعث می شود او نسبت به سایر نامزدها متمایز باشد.

لیونل مسی به من اعتماد دارد

لاپورتا در فاصله سالهای 2003 تا 2010 به مدت هفت سال ریاست باشگاه بارسلونا را به عهده داشت و حالا دوباره عزمش را جزم کرده تا با شرکت در انتخابات 24 ژانویه شانسش را برای ریاست دوباره بر باشگاه کاتالان بیازماید.

لاپورتا در تازه ترین تلاشها برای موفقیت در انتخابات در مصاحبه با EFE مدعی شد نامزدی او در این انتخابات لیونل مسی را به این نتیجه رسانده که به ماندگار شدن در بارسا علاقه مند شود. او همچنین گفت مسائل اقتصادی بارسا مانع مهمی در تمدید قرارداد مسی نخواهد بود.

احتمال ماندن مسی در بارسلونا

اگر مسی ببیند که پروژه جدید توسط تیمی درست هدایت می شود این بر روی او تاثیر زیادی دارد. من از این نظر نسبت به سایر رقبا مزیت دارم. مزیت من اعتماد مسی است. او می داند که من به همه وعدهایم به او عمل کرده ام و در مصاحبه با من به صراحت این را بیان کرده. من به عنوان رئیس باشگاه شرایطی ورزشی و اقتصادی به او پیشنهاد می دهم که برایش جذاب باشد و مورد قبولش قرار بگیرد.

ماجرای پیشنهاد 250 میلیون یورویی ماسیمو موراتی رئیس وقت اینتر برای خرید مسی: آنها 250 میلیون یورو پیشنهاد دادند چون من از موضع مسی فروشی نیست عقب نشینی نکردم. در یک جلسه خصوصی با حضور چهار نفر موراتی به من گفت که قصد دارد مسی را خریداری کند و پول زیادی هم می پردازد. این ماجرا در سال 2006 رخ داد و ما می دانستیم مسی معمار موفقیت بارسا در سالهای آینده است. در دوران ریاست من ما پیشنهادهای زیادی برای مسی داشتیم و همه آنها را رد کردیم.

با توجه به شرایط اقتصادی بارسا آیا مسی می تواند سال آینده دستمزدی 100 میلیون یورویی داشته باشد؟ وقتی ریاست باشگاه را بدست گرفتم خواهیم دید. ولی من معتقد نیستم که مسائل اقتصادی در این مساله مانع بزرگی باشد و مانع ماندگار شدن مسی شود. فرمولهایی وجود دارد و مسی هم به ما کمک خواهد کرد.

مزایای اقتصادی مسی برای باشگاه بیشتر از هزینه های او است؟

بله نظر من این است. من این را شخصا سالها از نزدیک تجربه کرده ام. مسی در درآمدهای باشگاه نقش مهمی دارد. اسپانسرها و تورهایی که ما می رویم به دلیل حضور مسی در باشگاه است که با رقم های بالا بسته می شود.

جلسه با مسی از اولویتهای اول لاپورتا در صورت پیروزی در انتخابات؟

به محض اینکه بتوانم با توجه به شرایط اقتصادی باشگاه به او پیشنهادی بدهم که از نظر ورزشی و اقتصادی مناسب باشد این کار را خواهم کرد. این را می دانم که اگر به مسی پیشنهاد بدهم او دست کم آن را بررسی خواهد کرد و با نظر مساعد درباره این پیشنهاد فکر می کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1515

به "لیونل مسی به من اعتماد دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیونل مسی به من اعتماد دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید