ماجرای ویدیوی تولید گرد و خاک در مرز خوزستان چه بود؟

به گزارش آناسی، خبرنگاران/خوزستان کارشناس اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان در مورد انتشار ویدیویی مبنی بر وجود دستگاه های تولید ریزگرد در کشورهای همسایه برای تولید گرد و خاک توضیحاتی ارائه داد.

ماجرای ویدیوی تولید گرد و خاک در مرز خوزستان چه بود؟

علیرضا آذریان در خصوص ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وجود دستگاه های تولید ریزگرد در کشورهای همسایه به منظور تولید گرد و خاک، اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در پی این پدیده به وجود می آید و ریزگردی که در آسمان ایجاد می شود، قبل از اینکه بخواهیم بگوییم این تصاویر چه چیزی هستند باید قضاوت کنیم که آیا ارتباطی بین این تصاویر و ریزگرد وجود دارد یا خیر؟

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: آنچه در فضای مجازی مشاهده شده، تولید ریزگرد در مقطع خاصی بوده که می تواند ناشی از تسطیح خاک برای فعالیت های کشاورزی باشد.

کارشناس اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: بنابراین از نظر علمی چنین چیزی تایید نمی شود زیرا اگر هم ریزگردی که تولید می شود، در آن مکان به صورت چشمی یا مشاهده ای، مردم را تحت تاثیر قرار داده؛ مقطعی بوده است و عملا نمی تواند کیلومترها طی کند و به مرز خوزستان برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2146

به "ماجرای ویدیوی تولید گرد و خاک در مرز خوزستان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ویدیوی تولید گرد و خاک در مرز خوزستان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید