مخالفین روسیه شاهد اقدامات دفاعی بعدی مسکو خواهند بود

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین طی سخنانی گفت که مخالفان نظاره گر اقدامات قاطع روسیه در زمینه دفاع از خود بوده و بنابراین سناریوهای نو در زمینه ایجاد بحران در کارائیب منتفی است.

مخالفین روسیه شاهد اقدامات دفاعی بعدی مسکو خواهند بود

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

بر اساس این گزارش، پسکوف با اشاره به اقدامات تحریک آمیز اوکراین علیه روسیه گفت: کوشش های اوکراین برای متشنج کردن اوضاع یک واقعیت است و این حقیقتی غم انگیر است که در این شرایط با آن روبرو هستیم.

وی بعلاوه با تاکید بر اقدامات استوار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در برابر این اقدامات، گقت که رهبر روسیه تصمیماتی در این خصوص اتخاذ خواهد نمود که قابل توجه خواهند بود.

پسکوف با تاکید بر حق مسلم روسیه در دفاع از خود و با اشاره به تمرینات و مانورهای نظامی اخیر صورت گرفته به وسیله روسیه و تفاوت این دست اقدامات با اقدامات آمریکا گفت: منظور من هر دو آنها است، هم مانور و هم تمرینات ما … اما تنها تفاوت این است که این اتفاق در خاک خود ما رخ می دهد و ما زیرساخت های نظامی خود را در قاره های دیگر مستقر نمی کنیم.

وی با اعلام هشدار به مخالفین اقدامات دفاعی روسیه گفت: از این نظر، کسی احتمالاً نباید در خصوص تصمیمات قاطع رئیس جمهور پوتین و به طور کلی طرف روسی شک کند. من هنوز هم پیشنهاد می کنم در خصوص سناریوهای آخرالزمانی مانند بحران کارائیب و غیره صحبت نکنند، زیرا احتمالاً هر بار، اقدامات قاطع روسیه برای مخالفان ما روشن تر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1858

به "مخالفین روسیه شاهد اقدامات دفاعی بعدی مسکو خواهند بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفین روسیه شاهد اقدامات دفاعی بعدی مسکو خواهند بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید