نحوه ساخت اپل آیدی رایگان در ایران

به گزارش آناسی، ساخت اپل آیدی به علت تغییراتی که اپل در نسخه جدید ITunes ایجاد نموده سخت تر از گذشته شده است. برای ساخت اپل آیدی رایگان با ما همراه باشید.

نحوه ساخت اپل آیدی رایگان در ایران

محدودیت های نرم افزاری روز به روز برای کاربران ایرانی سخت تر وآزاردهنده تر می گردد به تازگی اپل تغییرات تازه ای را در نسخه جدید iTunes خود اعمال کرده که کار را برای کاربران ایرانی مشکل تر از پیش می کندو ساخت اپل آیدی که احتیاجاولیه و ضروری برای استفاده از سرویس های اپل است در آن محدود شده است. پس اگر شماهم در ساخت اکانت اپل با مشکل روبرو شده اید خواندن مقاله را ادامه دهید. اگر آیفون، آیپد و یا آیپاد تاچ دارید برای نصب نرم افزارها،دسترسی به سرویس ابری iCloud و اتصالبه iTunes به یک اکانت Apple ID احتیاج دارید. اگر iTunes شما نسخهبالاتر از 10.3 باشد ممکن است هنگام ساخت اپل آیدی با این پیام روبرو شوید:

Please contact iTunes support to complete thistransaction

حتی اگر iTunes نسخهقدیمی داشته باشید و آن را ارتقاع دهید باز هم با این پیام روبرو خواهید شد. دراین حالت اگر نسخه قبلی را نیز مجددا برروی کامپیوتر خود نصب کنید باز هم مشکلمرتفع نمی گردد. از آنجایی که نسخه 10.6.1 iTunes انتشار یافته است، ابتدا iTunes خود را به آخرین نسخه ارتقاء داده و سپس مراحل ساخت اپل آیدی که در ادامه آماده است دنبال کنید. اما اگر پس از ارتقاء iTunes بازهم باهمان پیام کذایی بالا روبرو شدید نگران نباشید راهکار دیگر این است که روی سیستم عاملیکه اصلا iTunes تابه حالبر روی آن نصب نشده، نسخه iTunes 10.3.1 را نصبکرده و سپس نسبت به ساخت اکانت خود اقدام کنید. این بدین معناست که یا باید سیستم عاملویندوز خود را از نو نصب کنید و یا اینکه از سیستم عامل های Live که ازروی سی دی و یا حافظه فلش اجرا می شوند، استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگرنسخه های بالاتر iTunes را بررویکامپیوتر خود داشته باشید با نصب نسخه پایین تر مشکل شما حل نخواهد شد و حتما باید iTunes را روی سیستمی نصب کنید که تا به حال این برنامه برروی آن نصبنشده باشد !

مراحل ساخت اپل آیدی

پیش از آغاز مراحل ساخت اپل آیدی توجه داشته باشید که باید iTunes 10.3.1 یا قدیمی تر را بر روی کامپیوتر خود نصب کرده باشید در غیر اینصورت باپیام خطا روبرو خواهید شد. همچنین باید IP آدرساینترنتی خود را تغییر دهید تا اپل متوجه نگردد که شما از ایران به iTunes متصل شده اید برای این کار نیز باید بر روی کامیپوتر خود از VPN و یا سرویس های مشابه بهره ببرید تا IP شماتغییر کند. سپس می توانید مراحل نصب را دنبال نمایید :

مرحله اول :

آی تیونز را اجرا کرده و سپس از ستون سمت چپ گزینه iTunes Store را انتخاب کنید. سپس به وسیله کادر جستجو در گوشه راست بالای برنامهعبارت Free App یا Free Game را جستجو کنید. پس از آن از لیست نرم افزار و یا بازی های لیست شدهیکی از آنهایی که دکمه Free در مقابلشوجود دارد را انتخاب کنید .

مرحله دوم :

در این مرحله از شما درخواست می گردد که در iTunes لاگینکرده و یا اکانت جدید بسازید، روی دکمه Create Apple ID کلیککنید :

سپس صفحه خوش آمد گویی نمایش داده می گردد، برای ادامه کار برروی Continue کلیک کنید :

مرحله سوم:

در این مرحله قوانین و مقررات و شرایط استفاده از سرویس های اپل نمایشداده می گردد. صفحه را به پایین اسکرول کرده سپس گزینه I haveread and agree to these terms and conditions راانتخاب کرده و برروی دکمه Agree کلیککنید :

مرحله چهارم:

در این مرحله مشخصات خود را با دقت وارد نمایید. آدرس ایمیل باید معتبر باشد در غیراینصورت نامه فعال سازی اکانت اپل که به ایمیل شما ارسال خواهدشد را دریافت نخواهید کرد. رمز عبور انتخابی نیز که می بایست در کادر Password و Verfiy Password بصورتیکسان تکرار گردد؛ باید پیچیده باشد. یعنی در انتخاب رمز خود باید از حروف کوچک وبزرگ بعلاوه اعداد و کارکترهای خاص استفاده نمایید. به عنوان مثال رمز عبور شما می بایستچنین باشد: M7652jack#

  • در قسمت Security Question نیز بایدیک سوال را انتخاب کرده و یک پاسخ نیز برای آن وارد کنید. این پرسش و پاسخ هازمانی به کار شما خواهد آمد که رمز عبور اکانت اپل خود را فراموش کرده باشید. پسسعی کنید جواب های منطقی را انتخاب کنید .
  • به شما پیشنهاد می کنیم تا در قسمت RescueEmail Address نیز یک ایمیل معتبر وارد کنید تا در صورت فراموش شدن رمز عبور به وسیلهآن بتوانید رمز خود را بازیابی کنید. در نهایت تاریخ تولد خود را وارد کنید. دراین قسمت احتیاجی نیست به خود سخت بگیرید اگر تاریخ تولد خود را به میلادی نمی دانیدیک تاریخ تولد غیرواقعی را وارد کنید. و برروی دکمه Continue کلیک کنید .

مرحله پنجم:

در این مرحله نیز باید اطلاعات را با دقت وارد نمایید. اطلاعات مربوطبه شماره تلفن، آدرس، کدپستی و غیره می بایست با یکدیگر هم خوانی داشته باشند.برای پر کردن این اطلاعات دو راه پیش رو دارید یا از بالای کار نمایش داده شدهبر روی select a countery or region کلیککرده و کشور را به United States تغییردهید و اطلاعاتی که ما در ادامه به شما پیشنهاد می دهیم را برای آدرس و کدپستی وغیره وارد کنید و یا از روش دوم عمل کرده و آدرس مرتبط با IP خود رافراوری کرده و از آن بهره ببرید .

مرحله 5 - روش 1 :

از بالای صفحه کشور United States راانتخاب کرده و بر روی دکمه Change کلیککنید. در این حالت مجددا تایید قوانین و مقررات درخواست می گردد. پس از آن مجددا بههمین صفحه باز می گشت :

حالا که کشور بر روی United States تنظیمشده، ابتدا Payment Type را روی None تنظیم کرده و سپس نام و نام خانودگی و جنسیت خود را به ترتیب درکادرهای Name و Lastname وارد کنید. سپس باقی مقادیر را براساس موارد زیر وارد کنید .

Street:1 Infinite loop

City:CUPERNITO

Province:CA

Zipcode:95014-2083

Tel:031 1298567

سپس بر روی دکمه Create Apple ID کلیککنید. اگر بخت با شما یار باشد ساخت اپل آیدی به خاتمه رسیده است .

مرحله 5 - روش 2:

اپل ساختار کنترل آدرس را تغییر داده و آدرس های غیر معتبر ساخته شدهتوسط سرویس های همچون Fakenamegenerator را تشخیصمی دهد پس فقط از آدرس اعلام شده در مرحله 5 - 1 استفاده نمایید .

  • در روش دوم شما کشور را به United States تغییرنمی دهید و در عوض اطلاعات پستی منطبق بر کشور پیش فرض را وارد می کنید. (این کشور بر اساس آدرس IP اینترنتیشما تشخیص داده می گردد به عنوان مثال اگر سرور VPNایی کهبه آن وصل شده باشید در کانادا قرار داشته باشد کشور کانادا بصورت پیش فرض انتخابمی گردد).
  • برای دست آوردن اطلاعات منطبق با کشور انتخاب شده از وب سایت Fakenamegenerator استفادهنمایید در این وب سایت می توانید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا اطلاعاتپستی و شماره تلفن برایتان فراوری گردد. اطلاعاتی که به آن احتیاج دارید در تصویر پایینمشخص شده اند، اطلاعات را در فیلدهای درخواستی iTunes کپی کنید :

در ویدیوی زیر می توانید نحوه ساخت اپل آیدی رایگان را مشاهده نمایید:

گردآوری: مجله اینترنتی آناسی

منبع: ستاره
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1017

به "نحوه ساخت اپل آیدی رایگان در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه ساخت اپل آیدی رایگان در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید