رسیدگی به 50 پرونده در کارگروه حمایت حقوقی و قضایی اتاق شیراز

به گزارش آناسی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: در جلسات آبان ماه جاری کارگروه حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت های اقتصادی استان فارس، به 50 پرونده فعالان اقتصادی استان رسیدگی شد.

رسیدگی به 50 پرونده در کارگروه حمایت حقوقی و قضایی اتاق شیراز

جمال رازقی افزود: مهم ترین موضوع پفراینده های مطرح شده در این جلسات در زمینه های مسائل بانک ها، استعلام و پیگیری نحوه محاسبه میزان بدهی و تسهیلات وام گیرندگان، پیگیری درخواست ها از طریق کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، صدور قرار کارشناسی، صدور قرار کارشناسی و اجرای ثبت و ممنوع الخروجی ضامنین است.

او شرح داد: کارگروه حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت های اقتصادی فارس برای رفع مشکل فعالان اقتصادی و حل این پفراینده ها 7 مصوبه و 60 مکاتبه با بانک ها و سازمان های دولتی داشته است که پیگیری و اجرای آنها در دستور کار دبیرخانه این کارگروه قرار گرفته است.

رازقی اظهار کرد: برخی از این مکاتبات با بانک ها و پیگیری وصول گزارش کامل از میزان تعهدات و فرایند تسهیلات دریافتی فعالان اقتصادی، با شعب دادگاه های استان جهت پیگیری درخواست فعالین اقتصادی در دادگاه ها، استعلام و پیگیری نحوه محاسبه میزان بدهی و تسهیلات وام گیرندگان، اطلاع رسانی عدم ارائه قراردادهای تسهیلات توسط بانک ها اجرا شده است.

او با بیان اینکه در جلسات کارگروه حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت های اقتصادی استان فارس با حضور نجیبی معاون قضایی دادگستری استان فارس، معاون دادستان، نماینده استانداری، نماینده سازمان صنعت و معدن و نمایندگان اتاق شیراز حضور دارند افزود: 21 درخواست جدید نیز در حوزه اقتصاد استان برای پیگیری حقوقی در این کارگروه ثبت و در دستور کار قرار گرفت.

رازقی از دیگر خدمات دفتر داوری و حقوقی اتاق بازرگانی فارس را ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی به فعالان اقتصادی استان مطرح نمود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 656

به "رسیدگی به 50 پرونده در کارگروه حمایت حقوقی و قضایی اتاق شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسیدگی به 50 پرونده در کارگروه حمایت حقوقی و قضایی اتاق شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید