طراحی گرافیکی و چاپ

مراسم رونمایی از 3 کتاب جدید انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می گردد

مراسم رونمایی از 3 عنوان کتاب جدید در حوزه مطالعات ترجمه از سوی مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی 18 آذر در محل دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی برگزار می گردد.

26 دی 1398

فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

فراخوان شناسایی کسب و کارهای نوآور در حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با عنوان اولین یلدای گردشگری منتشر شد.

23 دی 1398

اطلاعیه معاونت مطبوعاتی درباره یارانه و کاغذ مطبوعات

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی در اطلاعیه ای درباره دو موضوع توزیع کاغذ با ارز دولتی برای مطبوعات و نحوه محاسبه یارانه شش ماه نخست سال 98 توضیحاتی ارائه کرد.

12 دی 1398

بدلکاری در سینما حرفه ای شده است

یک طراح بدلکاری می گوید: بسیاری از تولیدات سینمایی در توجه و استفاده از بدلکاری حرفه ای شده و این اتفاقی شگفت انگیز در کار ماست.

8 دی 1398

بازنگری در نرخ سود بانکی، سپرده گذاری 22 میلیارد دلاری بانک مرکزی در چین

خبرنگاران: رئیس کل بانک مرکزی گفت: گزارش هایی را بانک مرکزی برای بازنگری در نرخ سود بانکی در دست تهیه دارد که پس از نهایی شدن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

4 آذر 1398

نمایشگاه اکسپو2015 میلان افتتاح شد

خبرنگاران: نمایشگاه اکسپو2015 میلان با حضور نخست وزیر ایتالیا و وزیر صنعت ایران با موضوع تغذیه زمین، انرژی برای حیات افتتاح شد و به مدت 6 ماه ادامه خواهد داشت.

2 آذر 1398

خواجوی: در بازی های آسیایی هیچ چیزی را به شانس واگذار نخواهیم کرد، عدم حضور مربیان در اندونزی تنها نگرانی من است

مربی بدنساز تیم ملی کاراته گفت: در بازی های آسیایی نیز هر 4 بازیکن ما شانس مدال طلا را دارند و کوشش خواهیم کرد هیچ چیزی را به شانس واگذار نکنیم.

22 آبان 1398

برای خرید در بانکوک کجا بریم؟

بازارهای بانکوکبانکوک یکی از دوست داشتنی ترین شهرهای دنیا است! خیابان های آن پر از مراکز خریدیست که از انواع اجناس شیک بین المللی تا طراحی هایی مدهای آسیایی در آن پیدا می گردد. داخل بازارهای خیابانی نیز پر از خرت و پرت های ارزان و بامزه است. تقریبا هیچ...

19 آبان 1398