طراحی گرافیکی و چاپ

چاپ 3بعدی و هوش مصنوعی ناجی فناوری هسته ای می شوند

محققان آزمایشگاه ملی اوک ریج امیدوارند با بکارگیری فناوری چاپ سه بعدی و هوش مصنوعی در طراحی و تولید فناوری هسته راکتور، این فناوری مهم را بهبود بخشند.

25 شهریور 1399

خبرنگاران کارخانه نایلون های مواد غذایی در شهر قدس در آتش سوخت

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس گفت: یکی از کارخانه های فراوری و چاپ نایلون های مواد غذایی در این شهرستان بر اثر اشتعال رول های فراوری نایلون و بشکه الکل در آتش سوخت.

2 شهریور 1399

خبرنگاران تاثیر قابل توجه داروی رمدسیویر برای بیماران مبتلا به کرونا

تهران - خبرنگاران - نتایج مطالعات جدید پژوهشگران نشان می دهد که داروی ضد ویروسی رمدسیویر مدت زمان بهبود یافتن بیماران مبتلا به کرونا را کاهش می دهد.

3 مرداد 1399

اختلاف نظر اروپایی ها در خصوص سیاست های کرونایی چین

رخی اعضای مجلس اروپا مدعی شده اند چینی ها با خریداری بنگاه ها و کمپانی هایی در اروپا که اخیراً به سبب مسائل کرونایی از حرکت بازایستاده و در آستانه تعطیلی قرار دارند، میخواهد دنیا پساکرونا را در دست بگیرد. مسأله ای که چینی ها آن را تکذیب نموده و آن را ادامه...

2 مرداد 1399

تمبر طلا و نقره پرتره ابوعلی سینا تولید می شود

خانه سکه ایران با هدف قدردانی از جامعه پزشکان، تولید تمبر طلا و نقره پرتره ابوعلی سینا را در دستور کار خود قرار داد.

15 تیر 1399

آراء ابن خلدون با اندیشه های کلاسیک اجتماعی قابل مقایسه است

به گزارش خبرنگاران، فرید العطاس جامعه شناس مالزیایی الاصل که چندین بار است به ایران سفر کرده است و در این سفرها هر بار به مصاحبه و سخنرانی در زمینه های مختلف پرداخته است. اخیراً نیز کتابی از او با عنوان گفتمان های دگرواره در علوم اجتماعی آسیا توسط دکتر...

7 تیر 1399

درخواست مشارکت سفرا برای معرفی میراث ناملموس

به گزارش خبرنگاران نشست سفرای کشورهای آسیای غربی و مرکزی با رئیس سازمان میراث فرهنگی درباره همکاری های فی مابین با هدف ارتقای میراث فرهنگی ناملموس عصر روز 24 دیماه در موزه ظروف کاخ سعدآباد برگزار گردید.

6 تیر 1399

اولین کنگره شهدای دانشجو در خوزستان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمد رعایایی اردکانی پیش از ظهر امروز در نشست خبری اولین کنگره ملی شهدای دانشجوی خوزستان اظهار کرد: کنگره شهدای دانشجو خوزستان 11 اسفند ماه امسال و با حضور خانواده شهدا در دانشکده علوم برگزار می گردد. برای برگزاری هرچه بهتر این کنگره...

2 تیر 1399

مراسم رونمایی از 3 کتاب جدید انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می گردد

مراسم رونمایی از 3 عنوان کتاب جدید در حوزه مطالعات ترجمه از سوی مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی 18 آذر در محل دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی برگزار می گردد.

26 دی 1398

فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

فراخوان شناسایی کسب و کارهای نوآور در حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با عنوان اولین یلدای گردشگری منتشر شد.

23 دی 1398

اطلاعیه معاونت مطبوعاتی درباره یارانه و کاغذ مطبوعات

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی در اطلاعیه ای درباره دو موضوع توزیع کاغذ با ارز دولتی برای مطبوعات و نحوه محاسبه یارانه شش ماه نخست سال 98 توضیحاتی ارائه کرد.

12 دی 1398

بدلکاری در سینما حرفه ای شده است

یک طراح بدلکاری می گوید: بسیاری از تولیدات سینمایی در توجه و استفاده از بدلکاری حرفه ای شده و این اتفاقی شگفت انگیز در کار ماست.

8 دی 1398

بازنگری در نرخ سود بانکی، سپرده گذاری 22 میلیارد دلاری بانک مرکزی در چین

خبرنگاران: رئیس کل بانک مرکزی گفت: گزارش هایی را بانک مرکزی برای بازنگری در نرخ سود بانکی در دست تهیه دارد که پس از نهایی شدن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

4 آذر 1398

نمایشگاه اکسپو2015 میلان افتتاح شد

خبرنگاران: نمایشگاه اکسپو2015 میلان با حضور نخست وزیر ایتالیا و وزیر صنعت ایران با موضوع تغذیه زمین، انرژی برای حیات افتتاح شد و به مدت 6 ماه ادامه خواهد داشت.

2 آذر 1398

خواجوی: در بازی های آسیایی هیچ چیزی را به شانس واگذار نخواهیم کرد، عدم حضور مربیان در اندونزی تنها نگرانی من است

مربی بدنساز تیم ملی کاراته گفت: در بازی های آسیایی نیز هر 4 بازیکن ما شانس مدال طلا را دارند و کوشش خواهیم کرد هیچ چیزی را به شانس واگذار نکنیم.

22 آبان 1398

برای خرید در بانکوک کجا بریم؟

بازارهای بانکوکبانکوک یکی از دوست داشتنی ترین شهرهای دنیا است! خیابان های آن پر از مراکز خریدیست که از انواع اجناس شیک بین المللی تا طراحی هایی مدهای آسیایی در آن پیدا می گردد. داخل بازارهای خیابانی نیز پر از خرت و پرت های ارزان و بامزه است. تقریبا هیچ...

19 آبان 1398